Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix
  • „Warriors“ 109:101 nugalėjo „Wizards“
  • Čempionai visiškai sulaikė Bradley Bealą, kuris per pirmuosius du kėlinius nepelnė nė taško

Kevinas Durantas JAV sostinėje sumetė 32 taškus, o jo atstovaujama „Golden State Warriors“ (48-14) iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

32
27
64%
9/14
4

NBA čempionai svečiuose Vašingtono „Wizards“ (36-26) komandą parbloškė 109:101 (36:21, 22:35, 27:14, 24:31).

„Warriors“ komanda jau nuo susitikimo pradžios pradėjo demonstruoti savo viršenybę, kuomet pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį 27:14.

„Galima teisintis, kad jie turi keturias geras žvaigždės, – dėstė „Wizards“ treneris Scottas Brooksas. – „Warriors“ puikiai pradėjo rungtynes.“

Šiam strategui susitikime itin trūko savo lyderio Bradley Bealo, kuris šį sezoną vidutiniškai renka po 23,7 taško. Vis tik žvaigždė šįkart prametė pirmuosius 9 savo metimus ir iki ilgosios pertraukos nebuvo surinkęs nė taško. Susitikimą jis baigė su 8, pataikydamas viso labo 3 metimus iš 15.

„Tie metimai pro šalį skriejo dėl geros „Warriors“ gynybos. Jie keitėsi, jie dvigubino... Pagrindinė jų užduotis buvo laikyti kamuolį kuo toliau nuo mano rankų“, – nusivylęs kalbėjo Bealas.

Šį sezoną su Rytų konferencijos komandomis „Warriors“ susitiko 24 kartus ir 21 kartą šventė pergalę. Per 13 tokių susitikimų išvykoje Oklando klubas apskritai pralaimėjo tik kartą.

„Wizards“: Otto Porteris 29, Kelly Oubre'as 17, Markieffas Morrisas 16, Tomašas Satoransky 11.

„Warriors“: Kevinas Durantas 32, Stephenas Curry 25, Adre Iguodala 14, Klay Thompsonas 13, Draymondas Greenas 11 (11 rez. perd.).

2018-03-01 11:43
GSW pastoviai po pertraukos perlaužia rungtynes.Pirmus du kėlinius sunkiai einasi,bet trečiam viską sutvarko.Kerras matyt gerų kalbų pasako.