Trims mėnesiams praradę savo lyderį, Vašingtono „Wizards“ krepšininkai susitelkė ir iškovojo šeštą pergalę iš eilės. Eilinėse Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse „Wizards“ išvykoje 114:111 (26:20, 18:26, 35:32, 25:26, 10:7) po pratęsimo nugalėjo Šarlotės „Bobcats“.

Prieš šias rungtynes „Wizards“ sužinojo, kad rezultatyviausias jų krepšininkas Gilbertas Arenas dėl kelio operacijos turės nerungtyniauti maždaug 3 mėnesius. Tačiau komandai tai nesutrukdė iškovoti įspūdingos pergalės.

Caronas Butleris pelnė 39 taškus, iš jų 7 – per pratęsimą. Tai padėjo Vašingtono ekipai laimėti šeštą kartą iš eilės po to, kai sezoną ji pradėjo 5 pralaimėjimais.

„Prieš rungtynes mums reikėjo susitvardyti sužinojus apie Gilberto netektį, – kalbėjo Butleris. – Mus tai suvienijo, rungtyniavome kovingai ir iškovojome pergalę“.

21 minutę žaidęs Darius Songaila nugalėtojams pelnė 8 taškus (2/5 dvitaškių, 4/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, 1 kamuolį perėmė, 1 kartą suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Wizards“: Caronas Butleris 39, Antawnas Jamisonas 27 (12 atk. kam.), Antonio Danielsas 14, Andray Blatche 12 (13 atk. kam.).

„Bobcats“: Raymondas Feltonas 27 (12 rez. perd.), Geraldas Wallace’as 25, Emeka Okaforas 20 (14 atk. kam.), Mattas Carrollas 11, Jasonas Richardsonas 10.

Atrinkti (0) Visi (3)
sutinku sumantax viskas wizards bus ok
2007-11-22
+2
Jauciu, kad Wizardams tai tik i nauda iseis...Savanaudis tas Arenas meta po 20 metimu per rungtynes, o imeta daugiausiai 8. :)