Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix
  • Valensijos komanda 86:70 pranoko „Brose“
  • Ispanijos čempionai pataikė 15/31 tritaškių, kai vokiečiai – 5/15

Tritaškiais prapliupę Fernando San Emeterio ir Bojanas Dubljevičius įsūdė po keturis tolimus metimus bei vedė Valensijos „Basket“ (9-15) klubą į devintąją pergalę Eurolygoje.

16
20
3
5

Iš viso 15/31 tritaškių realizavę Ispanijos čempionai namų rungtynėse 86:70 (28:11, 9:23, 23:20, 26:16) palaužė Bambergo „Brose“ (9-15) ir atsirevanšavo už skaudžią nesėkmę pirmajame rate (82:83).

Šeimininkai dominuoti šiame mače pradėjo nuo pat pradžios, kada surinko aštuonis taškus be atsako, o praėjus beveik keturioms minutėms varžovus triuškino 16:2.

Pašėlusį tempą primetę Valensijos klubo krepšininkai antrajame kėlinyje užstrigo ir tepelnė 9 taškus, kai atsipeikėję vokiečiai įsirašė 23 ir sugrįžo į rungtynes.

Lemiamo ketvirčio pradžioje komandas teskyrė šeši taškai (60:54), bet tada Alberto Abalde pataikė du tolimus metimus, Aaronas Doornekampas pridėjo vieną ir „Basket“ ekipa nurūko į priekį 71:56.

„Brose“ komanda šiame susitikime pataikė 5/15 tolimų metimų (33,3 proc. taiklumas).

„Basket“: Alberto Abalde 18, Fernando San Emeterio 16, Bojanas Dubljevičius 14, Willas Thomasas 11, Rafa Martinezas 10.

„Brose“: Dejanas Musli 14, Danielas Hackettas 11, Dorellas Wrightas ir Augustine'as Rubitas – 9.