100%
4/4
57%
4/7

Belgrado „Crvena Zvezda“ (10-14) komandai dviženklis pranašumas ketvirtojo kėlinio pradžioje ramaus gyvenimo negarantavo. Serbai namuose po permainingos kovos 80:76 (24:24, 16:13, 22:15, 18:24) nugalėjo Malagos „Unicaja“ (10-14) ekipą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Crvena Zvezda“ pirmavo 62:52, tačiau ispanai rankų nenuleido. Po „Unicaja“ spurto 12:5 skirtumas sumenko iki 64:67 ir intriga sugrįžo.

Prasidėjus paskutiniajai mačo minutei šeimininkai pirmavo 76:70, tačiau andalūzai dar kartą nenuleido rankų ir pelnę 4 taškus iš eilės skirtumą sumažino iki 74:76. Visgi per likusias 10 sekundžių šeimininkų rankos prie baudų metimo linijos nedrebėjo ir jie iškovojo pergalę.

Ši pergalė leido „Crvena Zvezda“ pasivyti „Unicaja“. Abi komandos turi po 10 pergalių ir dalijasi 10-11 vietomis. Aštuntoje vietoje žengianti Tel Avivo „Maccabi“ yra iškovojusi 12 pergalių. Iki reguliariojo sezono pabaigos dar liko 6 turai.

„Crvena Zvezda“ šiame mače prarado vos 4 kamuolius. „Unicaja“ suklydo 11 kartų. Ispanai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 38:23.

„Žinojome, kad bus sunkios rungtynės. Ketvirtajame kėlinyje jie sugrįžo į rungtynes. Mes gerai metėme baudų metimus, todėl iškovojome pergalę“, – po mačo kalbėjo serbų lyderis Tayloras Rochestie.

„Tai labai svarbi pergalė mums. Iškovoti 10 pergalių Eurolygoje yra didis pasiekimas mums. Šiandien žaidėme gerai, išskyrus kovą dėl atšokusių kamuolių. „Unicaja“ per daug kartų kartojo savo netaiklius metimus“, – mintimis dalijosi „Crvena Zvezda“ vyriausiasis treneris Dušanas Alimpijevičius.

„Crvena Zvezda“: Tayloras Rochestie 21, Milko Bjelica 13, Jamesas Feldeine'as 11, Branko Lažičius 10, Dejanas Davidovacas 9.

„Unicaja“: Adamas Waczynskis 13, Draganas Milosavljevičius ir Jeffas Brooksas po 12, Ray McCallumas 9.