100%
4/4
80%
4/5

Pirėjo „Olympiakos“ (17-7) po penkių nesėkmių iš eilės pagaliau sugebėjo laimėti Graikijos grandų dvikovą. Eurolygos antrojo rato susitikime Ioannio Sfairopouloso auklėtiniai svečiuose 87:85 (16:18, 27:16, 19:16, 9:21, 16:14) per pratęsimą nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (14-10) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Olympiakos“ pirmavo 67:57 ir atrodė, kad mačo baigtis jau aiški. Visgi šeimininkams prireikė mažiau nei 4 minučių ir rezultatas tapo lygus, o komandoms teko žaisti pratęsimą.

Per papildomą laiką stipresni pasirodė „Olympiakos“ krepšininkai. Pagrindiniu lūžiu tapo Briano Robertso pataikytas tritaškis, kuris svečius išvedė į priekį 84:82. Per likusią minutę raudonieji sugebėjo išsaugoti pranašumą.

Pastarąsias penkias dvikovas buvo laimėjusi „Panathinaikos“ ekipa. Svečių tvirtovėje „Olympiakos“ pastarąjį kartą triumfavo 2017 metų birželio mėnesį.

Šio vakaro rungtynėse Georgios Printezis pelnė 15 taškų ir to pakako, kad graikas pakiltų į 9-ąją vietą tarp visų laikų rezultatyviausių Eurolygos žaidėjų.

Lukas Lekavičius pralaimėjusiųjų gretose rungtyniavo 9 minutes, o per jas prametė dvitaškį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 1 pražangą, tačiau 4 sykius prasižengė pats ir surinko minus 3 naudingumo balus. Prasčiau šiemet lietuvis žaidė tik mače su Maskvos srities „Chimki“, kuomet surinko minus 4 balus.

„Olympiakos“ gretose debiutavo po dvejų metų pertraukos į Europą sugrįžęs Bobby Brownas. Amerikietis per 13 minučių pelnė 5 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit., 3/3 baud. met.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 1 sykį suklydo, 1 kartą prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

„Visi buvome pasiruošę kautis. Šiandien žaidėme gerą krepšinį. Tai puiki komandos pergalė. Visada jaučiame papildomą energiją žaisdami su „Panathinaikos“ komanda“, – mintimis dalijosi naudingiausias mačo žaidėjas Robertsas.

„Mūsų puolimas nebuvo geras, strigome. Per pratęsimą mes tai pagerinome ir iškovojome svarbią pergalę“, – po mačo kalbėjo Pirėjo komandos treneris Sfairopoulos.

„Olympiakos“: Brianas Robertsas 18, Georgios Printezis ir Vassilis Spanoulis po 15, Ioannis Papapetrou 11.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas 23 (10 rez. perd.), Jamesas Gistas 21, Chrisas Singletonas 13 (8 atk. kam.), Mike'as Jamesas 9.

2018-03-03 09:19
eurolyga
kita savaite ir bus gera kova real - panathinaikos
2018-03-03 02:58
per james galima sakyt pralose. lemiamoj atakoj likus keliom sekundem pamete kamuoli lygioj vietoj, po to pratesime nepataike lemiamu baudu. pasibaigus rungtynem nunarines galva sedejo. turbut nei jis pats nesitikejo tokio sugrizimo
2018-03-03 01:37
...
kur tu cia koki olimpika matai
RYTFANIS
ZK PADARYTA KAIP VISADA!MALADIEC RAUDONIEJI VELNEI!!!

--
2018-03-03 00:37
kaunas
labai geri sancai paiimt pirma veta nes dar zalgiris zais su ceska ir su olimpiku su ulkeriu tai visus aplosus busim pirmi. zale balta zale balta ei ei kaunas valdo europa vilno p i da rai ei ei ei kaunas valdo saras valdo ei ei
2018-03-03 00:29
tobula savaite
puiki savaite zalgiriui islykt 4 bent iki penktadienio
2018-03-03 00:18
Karma is a bitch
O RAUDONOS QURWOS PAKALIKAI ISIVAIZDAVO KAD REAL LAIMEJO..
2018-03-03 00:16
to dasd
Priedurni, jei pas tave protas atsilieka tai pasitikrink kas laimejo.
ketvirti
Sunku patiketi, kad Zalgiris istaise ketvirtoj vietoj. Nors ir 1 savaitei, bet vis tiek neitiketina ka si sezona isdarineja Saro komanda.
2018-03-03 00:07
zalgiris. islieka 4 panasu palikdamas uz nugaros grandus
dasd
gaidy, pas tave triperis atsilieka valanda laiko. SENAI REAL LAIMĖJO. labas rytas miegančioji gražuole
2018-03-03 00:06
O čia tai mūšis,tikras karas.Penkiskart iš eilės nuo PAO pralaimėjo OLY,bet sugebėjo nesėkmingą seriją varžovų aikštėje nutraukti,prie tokios atmosferos.Nugalėtojų mentalitetas neįtikėtinas pas OLY.Va ką reiškia ilgai išlaikomas komandos branduolys.Atėję naujokai taip pat pagauna tą nugalėtojų aurą ir sugeba laimėti sunkiausiu metu.