Nuotr.:

Madrido „Real“ (14-10) namuose patyrė pralaimėjimą Stambulo „Fenerbahče“ (17-7) ekipai. Praėjusių metų finale žaidusių komandų dvikovoje, atkakliose rungtynėse, Turkijos ekipa 86:83 (20:20, 20:25, 28:28, 18:18) patiesė karališkąjį klubą.

20
24
4
3

„Real“ pralaimėjimas leidžia Kauno „Žalgiriui“, turinčiam 15 pergalių, įsitvirtinti 4 turnyrinės lentelės pozicijoje. Madrido komanda turi 14 pergalių – tiek pat kiek Maskvos srities „Chimki“ ir Atėnų „Panathinaikos“.

17 pergalę iškovojusi „Fenerbahče“ dalinasi antrąją ir trečiąją poziciją kartu su Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkais.

Didžiąją rungtynių dalį vyko atkakli kova, tačiau rungtynių pabaigą tiksliau sužaidė svečiai iš Stambulo. Likus 6 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, Luka Dončičius turėjo galimybę tritaškiu metimu išplėšti pratęsimą, bet slovėno metimas skriejo pro šalį.

„Fenerbahčce“ komanda tritaškius šiose rungtynėse metė net 65 procentų tikslumu – pataikė 13 iš 20. Ispanai realizavo 7 tolimus metimus iš 20 (35 proc.). Paradoksalu, tačiau „Real“ surinko 92 naudingumo balus, o „Fenerbahče“ 85.

„Real“ veteranas Felipe Reyesas pelnė 7 taškus ir pakilo į trečiąją vietą visų laikų rezultatyviausių Eurolygos žaidėjų sąraše. Iš viso ispanas yra pelnęs 2808 taškus. Prieš jį rikiuojasi tik Milošas Teodosičius ir Juanas Carlosas Navarro.

„Madrido komanda namuose visada žaidžia labai gerai. Mes šįvakar padarėme kvailų klaidų, bet lemiamame ketvirtyje žaidėme protingą krepšinį“, – mintimis po mačo dalijosi rezultatyviausias žaidėjas Kostas Sloukas.

„Kaip ir sakiau po dviejų kėlinių, mes turėjome daugiau galvoti apie krepšinį. Tai buvo sunkios rungtynės. Ši pergalė svarbi turnyro lentelės prasme, tačiau liko dar 6 rungtynės“, – pergalės sureikšminti nebuvo linkęs Željo Obradovičius.

Šiame mače jau nebuvo registruoto Jono Mačiulio, kuris penktadienio popietę nutraukė sutartį su „Real“ ekipa.

„Real“: Jaycee Carrollas 15, Luka Dončičius 14, Facundo Campazzo 11, Gustavo Ayonas ir Anthony Randolphas po 9.

„Fenerbachče“: Kostas Sloukas 20, Luigi Datome 17, Jamesas Nunnally 16, Nikola Kaliničius 7.

2018-03-03 09:49
Psh
Kazkaip nepastebejau kad is Spanuliobutu nubraukta ~1000 tasku,kad jis liko uz Rejeso!:)))

--
2018-03-03 09:17
eurolyga
praitais metais namie pralaimejome pabaigoje 67 - 76 fenerbache
2018-03-03 08:12
Pliusas
Visi kėlinukai suzaisti lygiai, išskyrus vieną, kuris baigesi 5 taškų skirtumu. Bet rungtynės kažkaip baigėsi 3 taškų skirtumu...