Nuotr. AP – Scanpix
  • „Pacers“ svečiuose 103:96 pranoko „Bucks“
  • Domantas Sabonis pelnė 6 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir išnaudojo pražangų limitą
  • Indianos ekipa pasiekė praėjusio sezono išvykos pergalių rezultatą – 13

Keturioms išvykos rungtynėms namus palikusi Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (35-27) pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įsirašė trečiuoju bandymu.

21
16
6
54%
7/13

Aukštaūgis kartu su pagrindiniu komandos centru atkovojo daugiausiai kamuoliai „Pacers“ gretose ir Indianos klubas išvykoje 103:96 (18:21, 27:25, 33:21, 25:29) įveikė Milvokio „Bucks“ (33-29).

Išvykos turą „Pacers“ užbaigs maču Vašingtone su „Wizards“. Pirmuosius du susitikimus svečiuose Indianos komanda pralaimėjo Dalaso „Mavericks“ (109:103) ir Atlantos „Hawks“ (107:102).

Nuo suolo pakilęs Sabonis žaidė 20 minučių, per kurias pasižymėjo 6 taškais (3/8 dvitaškiai), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, tačiau išnaudojo pasiekė pražangų limitą – taisykles pažeidė 6 kartus.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Victoras Oladipo pataikė dvitaškį ir „Pacers“ turėjo šešių taškų pranašumą – 98:92. Po „Bucks“ paprašytos minutės pertraukėlės rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidęs Khrisas Middletonas išprovokavo šeštąją Sabonio pražangą ir realizavo abi baudas – 98:94.

Gianniui Antetokounmpo sudrebinus Indianos klubo krepšį dėjimu iš viršaus, skirtumas tarp komandų sumenko iki trijų taškų – 99:96, bet paskui Bojanas Bogdanovičius pataikė keturis baudų metimus iš eilės ir suteikė „Pacers“ pergalingą persvarą – 103:96.

Pasiekusi 13-ąją pergalę išvykoje, „Pacers“ pakartojo praėjusio sezono rezultatą.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 30, Giannis Antetokounmpo 24 (10 atk. kam.), Ericas Bledsoe 15, Jabari Parkeris 11.

„Pacers“: Victoras Oladipo 21, Lance'as Stephensonas 16, Bojanas Bogdanovičius 14, Mylesas Turneris 13, Cory Josephas 12, Thaddeusas Youngas 10 (8 atk. kam.).