Dar vieną pergalę ULEB Eurolygoje iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkai. Žydai, kurių gretose nežaidė Nikola Vujčičius, savo aikštelėje 80:74 (21:22, 17:30:22, 12:23) palaužė Zagrebo „Cibona“ komandą.

Dar po trijų kėlinių „Maccabi“ pranašumas niekaip nekėlė abejonių. Aikštės šeimininkai buvo priekyje solidžiu 17 taškų skirtumu – 68:51.

Tačiau svečiai nenuleido rankų ir 36-ąją mačo minutę komandas jau skyrė tik 9 taškai (74:65), o po dar kelių minučių, daugiausiai Tre Kelley pastangomis iš „Maccabi“ persvaros liko vos 4 taškai (74:70).

Likus žaisti 16 sekundžių Tel Avivo krepšininkai priekyje buvo 3 taškais (77:74), bet Yotamas Halperinas tiksliai perdavė kamuolį po krepšiu atsidengusiam Marcusui Fizeriui, kuris dėjimu iš viršaus su varžovo pražanga, šiame mače padėjo tašką.

„Maccabi“: Lioras Eliyahu 12, Derrickas Sharpas 12, Marcusas Fizeris 11, Estebanas Batista 9, Alexas Garcia 9.

„Cibona“: Chrisas Warrenas 19, Tre Kelley 16, Samas Hoskinas 15, Vedranas Vukusičius 9, Marinas Rozičius 6.