Simonas Serapinas sužaidė rezultatyviausias šio sezono Eurolygos rungtynes, tačiau tai nepadėjo Salonikų „Aris“ komandai išvengti antro pralaimėjimo iš eilės. Graikijos ekipa namie netikėtai 70:77 (11:26, 24:15, 19:21, 16:15) nusileido Milano „Armani Jeans“.

„Aris“ laimėjo pirmąsias tris Eurolygos rungtynes, po to suklupdamas Vilniuje. Tuo tarpu „Armani Jeans“ per keturis turus apskritai nebuvo iškovojusi nė vienos pergalės.

„Žaidėme laikydamiesi plano, neleidome „Aris“ ekipai greitai bėgti ir taip išvengėme jų lengvų taškų. Be to, pademonstravome aistrą ir užsidegimą kovoti, – po mačo pergalės priežastis vardijo nugalėtojų treneris Attilio Caja. – Mums tai pirma pergalė Eurolygoje ir tikiuosi, kad ji simbolizuos naują pradžią“.

„Aris“ ekipos negelbėjo nė sėkmingas Serapino žaidimas. Per 22 minutes jis pelnė 11 taškų (1/1 dvitaškio, 3/7 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 1 kartą prasižengė.

Nugalėtojams atstovaujantis Mindaugas Katelynas per 2 minutes nė karto nemetė į krepšį, atkovojo 1 kamuolį, 2 kartus suklydo ir 1 kartą prasižengė.

„Armani Jeans“: Dušanas Vukševičius 21, Ansu Sesay ir Melvinas Bookeris po 16, Danilo Gallinari 10, Travisas Watsonas 8 (16 atk. kam.).

„Aris“: Jeremiah Massey ir Bracey Wrightas po 16, Simonas Serapinas ir Hanno Mottola po 11.

Atrinkti (0) Visi (3)
jeansai irode kad nera eurolygoje silpnu komandu
2007-11-23
Ale 77:70 kiso Rytui, dabar 77:70 Milanui, o rytas efesui gavo irgi 70:77 nu skaiciu magija:D