Ketvirtą iš eilės pergalę Eurolygos B grupėje iškovojo Malagos „Unicaja“ ekipa. Ji išvykoje 83:74 (27:20, 27:21, 6:18, 23:15) nugalėjo Le Mano „Sarthe Basket“, kuri po penkių turų lieka be pergalių.

Įpusėjus mačui „Unicaja“ pirmavo 54:41, tačiau per pirmąsias 12 antrosios rungtynių dalies minučių pelnė vos 6 taškus, taip leisdama varžovams išsiveržti į priekį – 63:60. Visgi netrukus svečiai rezultatą išlygino, o po Germano Gabrieliaus tritaškio (74:71) daugiau šiose rungtynėse nebeatsilikinėjo.

„Sužaidėme tobulą pirmą rungtynių pusę, tačiau trečiajame kėlinyje leidome įsibėgėti Nebojša Bogavačui. Tačiau aš patenkintas, kad nepaisant šių problemų mes išlaikėme susikaupimą ir ketvirtame kėlinyje kontroliavome rungtynių eigą“, – po rungtynių kalbėjo „Unicaja“ treneris Sergio Scariolo.

„Unicaja“: Germanas Gabrielis ir Danielis Santiago po 14, Bojanas Popovičius 13, Berni Rodriguezas 11.

„Sarthe Basket“: Nebojša Bogavačas 18, Yannickas Bokolo 14, Nicolas Batumas 12, Samas Clancy 11.

Atrinkti (0) Visi (2)
darek
Unicaja tiesog zaide labai gerai su pergale
2008-08-08
-1
nemanau kad lemanas yra labai silpna komanda gi nepralaimi ant 20tasku tiesiog dabar jau psichologiskai manau jie stipriai pazeisti ir pergales jiems bus ziaurei sunku iskovot