• „Divina Seguros Joventut“ išvykoje 81:86 pralaimėjo „Real Betis“

• Pralaimėtojų gretose Saulius Kulvietis pelnė 18 taškų ir pataikė 4 tritaškius iš 8

• Lietuvis 13 taškų pelnė po ilgosios pertraukos

• Po šios nesėkmės Badalonos klubas tapo absoliučiu Ispanijos pirmenybių autsaideriu

Saulius Kulvietis po ilgosios pertraukos surinko du trečdalius savo taškų, tačiau to pergalei nepakako.

Badalonos „Divina Seguros Joventut“ (4-17) išvykoje 81:86 (18:22, 13:13, 27:23, 23:28) nusileido tiesioginiams savo varžovams turnyrinėje lentelėje, Sevilijos „Real Betis“ (5-16).

Kulvietis šiame mače pelnė 18 taškų (2/3 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 2/2 baudos metimų), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir rungtynes baigė su 14 naudingumo balų.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei 2 minutėms, svečių deficitas siekė 7 taškus (73:80). Vis tik Patrickas Richardas smeigė tritaškį ir dvitaškį, dar vieną tolimą metimą pridėjo Kulvietis ir „Joventut“ deficitą sumažino iki minimumo (81:82).

Svečiai turėjo puikią galimybę išplėšti pergalę, bet likus 20 sekundžių iki rungtynių pabaigos Nicola Laprovittolos tritaškis skriejo pro šalį, „Real Betis“ realizavo baudų metimus, o argentinietis prarado kamuolį ir palaidojo savo ekipos šansus.

Abi ekipos yra turnyrinės lentelės dugne, tačiau ši pergalė Sevilijos klubui leido įgyti pranašumą prieš Badalonos ekipą, kuri po šios rungtynių baigties tapo absoliučia Ispanijos pirmenybių autsaidere.

„Real Betis“: Blake‘as Schilbas 22 (7/7 dvit., 2/3 trit., 26 naud. bal.), Askia Bookeris 20 (8/10 dvit.), Ryanas Kelly 15.

„Divina Seguros Joventut“: Patrickas Richardas 20 (4/5 trit.), Saulius Kulvietis 18 (4/8 trit.), Xabieras Lopezas-Arostegui 16, Nicola Laprovittola 12.