Pirmąjį pralaimėjimą ULEB Eurolygos C grupėje patyrė Madrido „Real“ krepšininkai. Jie išvykoje 62:73 (13:24, 23:24, 15:6, 11:19) pralaimėjo Barselonos „AXA Barcelona“ komandai.

Aikštės šeimininkai nuo pat rungtynių pradžios ėmė diktuoti savo žaidino sąlygas. Jau per pirmąsias 10 minučių Barselonos krepšininkai įgijo dviženklį pranašumą (24:13), o antrojo ketvirčio pabaigoje po taiklaus Gianlucos Basiles tritaškio skirtumas buvo šoktelėjęs net iki 17 taškų (48:31).

Tačiau „Real“ žaidėjai nepalūžo ir jau trečiajame kėlinį sumažino savo atsilikimą iki 6 taškų (52:46), o prieš lemiamą ketvirtąjį ketvirtį komandas beskyrė vos 3 taškai (54:51).

Nors 33-ąją minutę Keremas Tunceri taikliu tritaškiu ir buvo išvedęs į priekį Madrido komandą (59:56), tačiau tada Barselonos krepšininkai laimėjo 3 minučių atkarpą spurtu 11:0 ir susigrąžino turėtą persvarą (67:59).

„Real“: Felipe Reyesas 16, Louisas Bullockas 14, Raulis Lopezas 7, Axelis Hervelle 6, Alexas Mumbru 6.

„AXA Barcelona“: Jaka Lakovičius 14 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Gianluca Basile 13, Alexas Ackeris 9, Jordi Triasas 8, Franas Vazquezas 7.