Nuotr.:

Pratęsimo pareikalavusiame Australijos lygos pusfinalio trileryje kartu su Naujosios Zelandijos „Breakers“ ekipa kritęs Kirkas Penney sužaidė paskutiniąsias rungtynes spalvingoje karjeroje.

Buvęs žalgirietis per 31 minutę pelnė 17 taškų (3/4 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balų, tačiau jo pastangų pergalei neužteko – „Breakers“ 86:88 pralaimėjo Melburno „United“ ir pasitraukė iš tolimesnės kovos.

Nuaidėjus finalinei sirenai, komandos draugai bei vyrukai iš varžovų stovyklos pasistengė, jog paskutinysis karjeros mačas Penney neliktų nemaloniu kartėliu – užėmę aikštės vidurį, prieš 37-erių metų krepšininką jie sušoko tradicinę zelandų haką.

Tokios dovanėlės sulaukęs Penney sunkiai tramdė emocijas, o galiausiai ir pravirko – vienas garsiausių Naujosios Zelandijos krepšininkų išėjo į pensiją.

Jis šį sezoną Naujosios Zelandijos pirmenybėse vidutiniškai per mačą žaidė po 21 minutę, pelnė po 9,8 taško ir atkovojo po 2,7 kamuolio.

Lietuvoje gynėjas Kauno „Žalgiriui“ atstovavo 2006-2007 metais.

2018-03-06 14:33
to jstl
Lietuva turi tokia tradicija: buti sutriuskinti ispanu.
2018-03-05 21:54
jstl
man tie sokiai ju tai ziaurus, galetu daugiau rinktiniu kazkokiu panasiu ritualu turet.

--
2018-03-05 21:50
Cercas
Na tokio atsisveikinimo tikrI gali pavydėti krepšininkai.

Pamenam pamenam
Jo, gerai tada kai žaidė Žalgiryje, atrurino wilno piderastyna....
2018-03-05 17:10
ekspertas
kai zaide zalioj sūkoj, tai buvo kritikuojamas labiausiai, kad nemoka gintis zoninej gynyboj, ir buvo skyle gynyboje. o jau buvo atloses daug metu pro kasyje, todel mankurtu vapejimai apie bolų youngster'iu nemokejima gintis atrodo apgailetinai

s
sauniai baigia karjera, kuri tikrai buvo gera. Keista, kad Penney nebeieskos skyliu varzovu gynyboje

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 10