• Nuo šiandien Mačiulio atstovaujamas „Lokomotiv“ klubas Europos taurės ketvirtfinalyje 79:74 įveikė „Gran Canaria Herbelife“
  • Serijoje iki 2 pergalių Krasnodaro ekipa išsiveržė į priekį 1-0
  • Rusijos klubas per paskutines 3 minutes panaikino 5 taškų deficitą
  • Mačiulis žaisti Europos taurėje negalės

Naujoji Jono Mačiulio komanda Krasnodaro „Lokomotiv“ pergale pradėjo Europos taurės ketvirtfinalio seriją. Rusijos klubas savo aikštėje panaikino kelis kartus turėtą dviženklį deficitą ir 79:74 (24:27, 15:20, 20:15, 20:12) palaužė Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“.

20
24
90%
9/10
2

Serijoje iki dviejų pergalių „Lokomotiv“ išsiveržė į priekį 1-0. Antrasis mačas penktadienį vyks Ispanijos saloje.

„Lokomotiv“ jau pirmajame ketvirtyje atsiliko 12 taškų skirtumu (5:17), dviženklį deficitą tebeturėjo ir trečiajame kėlinyje (39:49), tačiau perlaužė rungtynes lemiamo metu.

Likus trims minutėms iki mačo pabaigos Krasnodaro krepšininkai dar atsiliko 65:70, tačiau tuomet Mardy Collinsas pataikė dvitaškį, Dimitrijus Kulaginas pridėjo taiklias baudas, o po taiklaus Joe Raglando tolimo šūvio „Lokomotiv“ pirmą kartą rungtynėse įgijo pranašumą (73:70).

Svečiai dar buvo išlyginę rezultatą, tačiau Collinso ir Kulagino metimų dėka „Lokomotiv“ šventė pirmąją pergalę serijoje.

Europos taurėje Jonas Mačiulis žaisti negalės, kadangi jau yra pasibaigusi žaidėjų registracija. Iki sezono pabaigos sutartį sudaręs lietuvis rungtyniaus tik VTB Vieningoje lygoje.

Šias rungtynes stebėjo 5 tūkst. žiūrovų.

„Lokomotiv“: Dimitrijus Kulaginas 20 (9/10 baudos, 6 atk. kam.), Mardy Collinsas 17 (8/8 baudos), Brianas Qvale’as 12 (4/4 dvit., 4/4 baudos, 6 atk. kam.), Joe Raglandas 10.

„Gran Canaria Herbelife“: Nikola Radičevičius ir Xavieras Rabaseda (3/4 trit.) po 11, Galis Mekelis 10.