• Martyno Gecevičiaus vedama „Stelmet“ Čempionų lygoje 82:84 nusileido Monako klubui
  • Atsakomosiose rungtynėse lietuvio ekipa turės laimėti bent 3 taškų persvara
  • Gecevičius pelnė 23 taškus (4/6 dvit, 11/11 baudos)
  • Snaiperis antroje rungtynių pusėje pelnė 15 iš 46 komandos taškų

Puikaus Martyno Gecevičiaus indėlio antroje rungtynių pusėje sulaukusi Zeliona Guros „Stelmet“ pirmajame FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio mače įgijo dviejų taškų deficitą.

17
15
3
57%
4/7

Snaiperio ginama ekipa namuose 82:84 (17:25, 19:26, 22:16, 24:17) pripažino vienos pagrindinių lygos favoričių Monako „Basket“ pranašumą.

Atsakomasis mačas vyks Monake. Gecevičiaus klubas, norėdamas patekti į ketvirtfinalį, turi laimėti bent 3 taškų persvara.

Pralaimėjusių komandoje Gecevičius mačą pradėjo nuo suolo ir per 29 minutes pelnė 23 taškus (4/6 trit., 11/11 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus.

Po dviejų kėlinių Lenkijos ekipa atsiliko 15 taškų skirtumu (36:51), tačiau po ilgosios pertraukos pakilo į šturmą, o prie to labiausiai prisidėjo Gecevičius.

Antroje mačo dalyje vienas lietuvis pelnė 15 iš 21 savo taško ir padėjo priartėti iki 2 taškų. Trečiajame kėlinyje lietuvis įmetė 10 taškų, o per lemiamas 3 minutes pridėjo dar 5 taškus.

Atsakomasis mūšis vyks lygiai po savaitės.

„Stelmet“: Martynas Gecevičius 23 (4/6 triti., 11/11 baudos), Vladimiras Dragičevičius 18 (10 atk. kam.), Boris Savovičius 12 (8 atk. kam.).

„Monaco“: Geraldas Robinsonas 17 (3/4 trit.), D.J. Cooperis 13 (3/4 trit.), Elmedinas Kikanovičius 11, Paulas Lacombe ir Ali Traore (4/5 dvit.) po 8.