Jonas Valančiūnas prieš Taureaną Prince'ą Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
DeMaras DeRozanas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Fredas VanVleetas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Jonas Valančiūnas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
  • „Raptors“ namie 106:90 nugalėjo „Hawks“
  • Jonas Valančiūnas pelnė 15 taškų
  • Tai buvo penktoji iš eilės Toronto klubo pergalė

Jono Valančiūno atstovaujama Toronto „Raptors“ (46-17) ekipa didžiąją mačo dalį nedominavo mače su vienais NBA autsaiderių, tačiau atkutę rungtynių pabaigoje vis tik sugebėjo iškovoti pergalę.

25
17
86%
12/14
4

Lietuvio klubas savo „Air Canada Centre“ arenoje 106:90 (27:28, 23:23, 26:26, 30:13) pranoko Atlantos „Hawks“ (20-45) komandą.

Valančiūnas šiame susitikime ant parketo praleido 26 minutes, per kurias pelnė 15 taškų (4/9 dvit., 0/2 trit., 7/8 dvit.), atkovojo 7 kamuolius, po dukart blokavo metimus ir atliko rezultatyvų perdavimą bei padarė dvi klaidas.

Per pastarąsias 13 rungtynių, „Raptors“ laimėjo jau 12 kartų ir penkiskart iš eilės.

Vis dėlto siekdami pergalės kanadiečiai susidūrė su nelauktomis kliūtimis, mat dar pirmoje ketvirtojo kėlinio pusėje rezultatas buvo lygus (81:81).

Tiesa, esminė rungtynių atkarpa įvyko lemiamo ketvirčio viduryje – susikaupę „Raptors“ krepšininkai pelnė devynis taškus paeiliui ir susikrovė lemiamą pranašumą (99:85).

Šiame susitikime kovėsi geriausia ir prasčiausia Rytų konferencijos ekipos.

„Jei nežaisi, pastangos pranoks talentą. Tokiose rungtynėse neturėtume rungtynių nugalėtojo aiškintis tris kėlinius“, – po susitikimo komentavo Kanados ekipos vairininkas Dwane'as Casey.

Tai buvo 27-oji „Raptors“ ekipos pergalė namie per 32 susitikimus. Casey kariauna išlaiko geriausios namų komandos lygoje vardą. Tuo metu Džordžijos klubas per 31 susitikimą išvykose laimėjo viso labo 5 kartus.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 25, Jonas Valančiūnas 15, C.J. Milesas 14, Serge'as Ibaka ir Delonas Wrightas po 10.

„Hawks“: Johnas Collinsas ir Kentas Bazemore'as po 14, Dwayne'as Dedmonas 12, Dennisas Schroderis 11, Tyleris Dorsey 10.

2018-03-07 14:56
nice
klaida: 4/9 dvit., 0/2 trit., 7/8 dvit.
2018-03-07 12:07
Aiškiai atsipalaidavę žaidė Raptors.Nori nenori,kai žaidi prieš autsaiderius vistiek nesisteng šimtu procentų ir kažkiek atsipalaiduoji.Bet,pergalė vistiek iškovota.Lowry tik šį sezoną dažnai banguoja.Pasirašė gerą kontraktą,tai šiek tiek nusiramino.Arba tauposi PO,amžius ir ne jaunuolio.