• „Raptors“ po pergalingo VanVleeto šūvio laimėjo per pratęsimą Detroite 121:119
  • Toronto klubas pirmasis užsitikrino vietą atkrintamosiose
  • Valančiūnas pelnė 14 taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 3 metimus
  • DeMaras DeRozanas pelnė 42 taškus, Blake'as Griffinas – 32

Jonas Valančiūnas su dvigubu dubliu pasižymėjo itin naudingu žaidimu, DeMaras DeRozanas vadovavo puolimui, o Fredas VanVleetas Toronto „Raptors“ (47-17) komandai išplėšė pergalę svečiuose per pratęsimą 121:119 (27:23, 18:36, 40:25, 29:30, 7:5) kovoje su Detroito „Pistons“ (29-36).

Foto galerija

Pergalingas šūvis buvo pataikytas likus 1,1 sekundės iki pratęsimo pabaigos. Greitoje atakoje DeRozanas po krepšiu sutraukė kelis varžovus ir perdavė kamuolį krašte atsidūrusiam VanVleetui, o pastarasis įmetė dvitaškį. Tai buvo tik antrasis pastarojo taiklus metimas iš 10 bandymų.

Toronto klubas tapo pirmuoju, kuriam šį sezoną jau pavyko užsitikrinti vietą atkrintamosiose varžybose. „Raptors“ pirmauja Rytų konferencijoje, o devintoje vietoje esanti „Pistons“ turi 18 laimėjimų mažiau.

Valančiūnas per 31 minutę pelnė 14 taškų (5/9 dvit., 1/4 trit., 1/1 baudos), sugriebė 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, blokavo 3 metimus, suklydo tris kartus, kartą prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus.

Lietuvis jau po pirmojo kėlinio turėjo 8 taškus ir 4 atkovotos kamuolius. Mūsiškis žaidė visose svarbiausiose mačo akimirkose.

Du iš savo trijų blokų Valančiūnas išrašė „Pistons“ žvaigždei Blake'ui Griffinui, kitą – Andre Drummondui.

Antrajame ketvirtyje „Raptors“ atsiliko 17 taškų skirtumu, tačiau svečiai sugrįžo į rungtynes vedini 42 taškus pelniusio DeMaro DeRozano. Ketvirtajame kėlinyje užvirė trilerio verta kova.

Likus 40 sekundžių Ishmaelis Smithas smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą (109:109), o tuomet prasidėjo Griffino ir DeRozano lenktynės. Jų metu DeRozanas įspūdingai įkrovė iš viršaus per Anthony Tolliverį:

42
38
100%
8/8
64%
14/22

Per likusį laiką abu krepšininkai pelnė po 5 taškus, o pratęsimą išplėšė Griffinas, kuris įmetė dvitaškį likus 0,9 sek.

Pridėto laiko metu Griffinas taip pat bandė lemiamu šūviu išplėšti laimėjimą, bet aidint sirenai jo tritaškis skriejo pro šalį.

„Pistons“: Blake’as Griffinas 31, Reggie Bullockas 21, Ishmaelis Smithas (7 rez. perd.) ir Jamesas Ennisas po 14, Andre Drummondas 10 (21 atk. kam.).

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 42 (14/22 dvit., 8/8 baudos, 6 rez. perd.), Normanas Powellas 17 (3/5 trit.), Kyle’as Lowry 15 (15 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 14 (11 atk. kam., 3 bl.).

Valančiūno dvitaškis su Griffino pražanga:

2018-03-08 16:50
17
septynioulekts
2018-03-08 12:48
JV tapo universaliu žaidėju.Tritaškius mėto,puolime ir pats progas susikuria,gynyboje blokus dalina.Ir ne bet kam,o tikrom lygos žvaigždėm.DD nustebino,kad lemiamoj atakoj ne pats metė,o atmetė VanVleetui.Čia ir pasirodo,kad šį sezoną komanda daug brandesnė ir komandiškesnė.PO taip pat reikės tokio žaidimo.

--
2018-03-08 12:28
marco
Tikrai labai susisekusios rungtynes visiems trims komandos lyderiams, šį kartą suolas prasčiau, o Ibaka išvarytas net neaišku už ką...

to 1 2 3 4 5 7
Tik debilas galejo tokias nesamones parasyti.

G
Jv blokas turetu but top10. Ir siaip labai geros rungtynes. Viska aiksteje dare. Tik vienu daugiau tritaskiu galejo pataikyt.

Derozen tai nebeturedamas kur trauktis atmete ta pasa. Per 3 ar 4 zaidejus norejo perlipt :D