• „Cavaliers“ svečiuose 113:108 įveikė „Nuggets“
  • LeBronas Jamesas per paskutines 100 sekundžių pelnė 9 taškus
  • Iš viso Jamesas surinko 39 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų
  • Jokičius įmetė 36 taškus, sugriebė 13 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus

Įspūdingai žaidęs LeBronas Jamesas lemiamu metu vieną po kito smeigė itin svarbius metimus ir padovanojo Klivlando „Cavaliers“ (38-26) komandai pergalę išvykoje 113:108 (38:23, 32:35, 19:29, 24:21) kovoje su Denverio „Nuggets“ (35-30).

39
39
10
63%
5/8

Iki rungtynių pabaigos likus pustrečios minutės Nikola Jokičius „Nuggets“ deficitą sumažino iki dvitaškio (102:104), tačiau tuomet viską į savo rankas perėmė LeBronas.

Iš pradžių jis pataikė dvitaškį, netrukus smeigė ir tolimą šūvį bei „Cavs“ suteikė saugesnę 5 taškų persvarą (109:104). Paulas Millsapas atsakė dėjimu, tačiau LeBronas likus 40 sekundžių įmetė dar vieną dvitaškį.

„Nuggets“ komandą bandė gelbėti baudos metimus pataikęs Jokičius (108:111), tačiau Jamesas varžovams nedavė nė vieno šanso – likus 10 sekundžių pataikė dvitaškį.

Taip LeBronas per paskutines 100 sekundžių surinko visus 9 komandos taškus ir ištempė „Cavaliers“ į pergalę.

Jamesas per 39 žaidimo minutes pelnė 39 taškus (10/17 dvit., 5/8 trit., 4/8 baudos), sugriebė 8 kamuolius bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Denverio komandoje nuo LeBrono nedaug atsiliko Jokičius. Serbas per 34 minutes surinko 36 taškus (10/11 dvit., 2/3 trit., 10/11 baudos), sugriebė 13 kamuolių bei atliko 6 rezultatyvius perdavmus.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 36 (13 atk. kam., 6 rez. perd.), Gary Harrisas 18, Masonas Plumlee ir Paulas Millsapas po 12.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 39 (5/8 trit., 8 atk. kam., 10 rez. perd.), Rodney Hoodas 15, Larry Nance’as 13 (13 atk. kam.), Jordanas Clarksonas 10.

2018-03-08 15:49