28
100%
3/3
7

Vitorijos „Baskonia“ (12-13) fantastiškai sužaidė ketvirtojo kėlinio antrąją dalį ir iškovojo labai svarbią pergalę Eurolygoje. Pedro Martinezo auklėtiniai svečiuose 81:71 (16:20, 15:16, 22:19, 28:16) nugalėjo Valensijos „Basket“ (9-16) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Valensijos krepšininkai dar pirmavo 71:68, tačiau tuomet užstrigo. Per likusias puspenktos minutės šeimininkai nesukrapštė nė taško, o baskai pelnydami 13 taškų be atsako įsirašė dar vieną pergalę.

Ši pergalė leido „Baskonia“ krepšininkams įsitvirtinti 9-ojoje vietoje. „Basket“ užima 13-ąją vietą.

Baskų legionierius Jayson Grangeris pelnė 2 taškus ir viso per karjerą Eurolygoje yra pelnęs 1200 taškų. Tai leido amerikiečiui pakilti į 100-ąją vietą visų laikų rezultatyviausiųjų žaidėjų sąraše.

„Jaučiuosi laimingas, nes mums labai reikėjo šios pergalės. Liko nedaug rungtynių ir kiekviena pergalė yra labai svarbi“, – po mačo kalbėjo Marcelinho Huertas, kuris padarė tik 1 klaidą.

„Antroje pusėje žaidėme geriau – kamuolys judėjo geriau, gynyboje taip pat žaidėme geriau. Teko keisti gynybą prieš varžovų „du prieš du“ ir tai mums padėjo“, – pergale džiaugėsi „Baskonia“ treneris Martinezas.

„Baskonia“: Marcelinho Huertas 19 (7 rez. perd.), Johannesas Voigtmannas 16 (9 atk. kam.), Patricio Garino 11, Vincentas Poirier 10 (12 atk. kam.), Janis Timma 8.

„Basket“: Fernando San Emeterio 15, Bojanas Dubljevičius 12, Tiboras Pleissas 10, Joanas Sastre 8.

2018-03-09 15:47
bluff
99,9% baskai pateks i top 8
2018-03-09 01:03
Susivėlė gala Valencia.Taip baskai užspaudė,kad per 4,5 min.nė taško neįmetė.O šansų laimėti tikrai turėjo.Dar ir po traumos beveik visi grįžę.Tik Van Rossom su Diot nebuvo.Artėja baskai prie aštuoneto,bus įtempti paskutiniai turai.