29
80%
8/10
4

Geriausias rungtynes Eurolygoje sužaidęs Facundo Campazzo vedė Madrido „Real“ (15-10) ekipą į pergalę. Pablo Laso auklėtiniai namuose 92:75 (19:20, 19:17, 26:18, 28:20) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (14-11) krepšininkus.

Po pertraukos šeimininkai beveik visą laiką pirmavo dviženkle taškų persvara. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Panathinaikos“ skirtumą sumažino iki 67:75, tačiau „Real“ netrukus atsakė spurtu 11:4 ir mačo baigtis tapo visiškai aiški (86:71).

Madrido komandą į priekį vedė 26 taškus per 26 minutes pelnęs Fabienas Causeuras. Prancūzui trūko 2 taškų iki Eurolygoje pelnytų taškų rekordą.

Geriausią mačą šiame turnyre sužaidė Facundo Campazzo. Argentinietis ne tik puikiai stabdė Nicką Calathesą, bet ir pelnė 15 taškų, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus. Tai yra geriausias gynėjo pasiekimas Eurolygoje.

Madrido komanda šiame mače vertėsi be naudingiausio čempionato žaidėjo Lukos Dončičiaus. Slovėnas yra patyręs šlaunies raumens traumą, dėl kurios negalės rungtyniauti apie dvi savaites.

Lukas Lekavičius pralaimėjusiųjų gretose žaidė 3 minutes ir 37 sekundes, o per jas prametė dvitaškį, išprovokavo 2 pražangas, 3 sykius prasižengė pats ir surinko minus 2 naudingumo balus.

„Antroje mačo pusėje susikūrėme progas lengviems metimams, o komandos draugai gerai išnaudojo situacijas. Liko dar kelios rungtynes, mes turime jas laimėti“, – po mačo komentavo Causeuras.

„Mes pradėjome rungtynes gerai, susikaupę. Džiaugiuosi kova dėl kamuolių gynyboje. Patiko kaip dalijomės kamuoliu ir uždengėme varžovų snaiperius. Dabar negalvojame apie atkrintamąsias, kol kas koncentruojamės tik į kitas rungtynes“, – kalbėjo „Real“ treneris Laso.

„Real“: Fabienas Causeuras 26, Facundo Campazzo 15, Walteris Tavaresas 14, Gustavo Ayonas 8.

„Panathinaikos“: Mike'as Jamesas 23, Kelvinas Riversas 12, Marcusas Denmonas 11, Nickas Calathes 10.

2018-03-09 19:11