Stephenas Curry Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Greggas Popovichius ir DeJounte Murray Nuotr.: AP - Scanpix
McGee blokas Aldridge'ui Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Tony Parkeris Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
  • „Warriors“ namuose 110:107 įveikė „Spurs“
  • Stephenas Curry 2-ąją minutę patyrė čiurnos traumą ir į aikštelę nebegrįžo
  • Kevinas Durantas ketvirtajame kėlinyje pelnė 14 komandos taškų iš eilės

• „Spurs“ pralaimėjo 9 kartus iš pastarųjų 12 rungtynių

Kevinas Durantas ketvirtajame kėlinyje pelnė 14 taškų iš eilės bei atvedė Oklando „Golden State Warriors“ (51-14) į fantastišką pergalę namuose 110:107 (28:21, 18:29, 32:37, 32:20) prieš San Antonijaus „Spurs“ (37-28).

Foto galerija

Čempionų titulą ginanti „Warriors“ iškovojo 7-ąją pergalę iš eilės, tuo metu Teksaso valstijos ekipa pralaimėjo kartėlį patyrė 9-ąjį kartą per 12 pastarųjų mačų.

Durantas ketvirtajame kėlinyje pelnė 14 „Warriors“ taškų paeiliui, o jo vedama Oklando komanda ištirpdė turėtą 8 taškų deficitą (93:101) bei rezultatas tapo lygus (105:105).

„Norėjau tiesiog atlikti sau patogius metimus bei pasitikėti jais. Draymondas Greenas statė puikias sieneles, man pasisekė metimus pataikyti, tačiau kepurę reiktų nukelti prieš mano komandos draugus“, – sakė „Warriors“ puolėjas.

Iš viso KD šiame mače žaidė 39 minutes, pelnė 37 taškus (10/19 dvit., 4/7 trit., 5/7 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 metimus.

Rungtynės prasidėjo labai nemalonia nata šeimininkams. Jau antrąją minutę Stephenas Curry nykstelėjo čiurną ir į rungtynes nebesugrįžo. Per šį laiką jis spėjo pramesti vieną dvitaškį.

Čiurnos traumos įžaidėją atsekė jau ne pirmą kartą šį sezoną. Tokio pobūdžio sužeidimą gynėjas buvo patyręs ir kovo 2-ąją, dvikovoje su Atlantos „Hawks“. Dėl čiurnos traumų Curry praleido ir 11 rungtynių gruodžio 6-29 dienomis.

Prie pergalės ženkliai prisidėjo Greenas, kuris atliko trigubą dublį. Puolėjas pelnė 11 taškų, atkovojo 12 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei dukart blokavo metimus.

37
38
71%
5/7
53%
10/19

„Spurs“ ekipos neišgelbėjo ir galingas LaMarcuso Aldridge'o žaidimas. Aukštaūgis per 37 minutes pelnė 30 taškų, atkovojo 17 kamuolių bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Šiuo metu Greggo Popovichiaus auklėtiniai per 65 mačus yra iškovoję 37 pergales bei žygiuoja 5-oje Vakarų konferencijos vietoje. Visgi „Spurs“ sirgaliai neturėtų būti ramūs, kad ekipa 21-ąjį kartą paeiliui pasieks atkrintamąsias varžybas, nes nuo 5-oje vietoje esančio San Antonijaus klubo iki 10-oje vietoje esančios Jutos „Jazz“ skiria vos vienas pralaimėjimas.

„Warriors“: Kevinas Durantas 37 (11 atk. kam., 4 blk.), Klay Thompsonas ir JaVale'as McGee po 13, Nickas Youngas 12.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge'as 30 (17 atk. kam.), DeJounte Murray 14, Davis Bertans 13, Kyle'as Andersonas 12 (11 atk. kam., 5 per. kam.).

2018-03-09 15:21
Taip,McGee jau ilgą startiniam,nes Zazos pievos jau ir patį klubą užkniso.O aš apie suolo ilgumą kalbu ne iš tos pusės,kiek žaidėjų ant jo sėdi,o tai,kiek jie naudos duoda.Livingstonas-9 tšk.,7 atk.kam.,7 perd.Youngas-12 tšk.Čia ir yra gero suolo paslaptis,kai atsarginiai svariai prisideda prie lyderių.Todėl tai ir vadinama ilgu suolo,kai nuo jo pakilęs žaidėjas atneša nemažai naudos,o ne tai,kiek žaidėjų ant jo sėdi.Net nežinai ilgo suolo sąvokos.Savam stiliuj esi kasioguru. :-)

--
2018-03-09 14:08
Nenustebciau jai dar geriau be currio susizais :)
2018-03-09 13:20
kasioguru
balvonas djgaffer savo stiliuje. :) koks dar ilgas suolas, kai ant jo sikart nebuvo Iggy, Westo, Bello, McCaw? ir McGee tavo ziniai jau kuris laikas startinis yra.

sianakt back-to-back Portlende, tai be Curry ko gero teks pralost, nebent atsigautu koks Klay ir su KD prisaudytu geru procentu. jei Curry iskrito ilgesniam laikui, GS ko gero teks tenkintis 2 vieta vakaruose.
2018-03-09 12:12
Net ir be Curry sugebėjo palaužti Spursus.Čia ir yra komandos stiprybė-iškritus vienam lyderiui,kiti puikiai jį pavaduoja.Prie gerų KD ir Greeno pasirodymų puikiai pasijungė McGee,Youngas,Livingstonas.Gražiai išnaudotas ilgas suolas.Nors Spursų gaila-galėjo svarbią pergalę pasiimti.Dabar teks kaip reikiant dėl PO pakovoti,nes ten maišalynė nuo 5 iki 10 v.