Šeštąjį pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Vašingtono „Wizards“ ekipa. „Wizards“ be Gilberto Arenaso savo aikštelėje 115:123 (33:30, 28:30, 28:30, 26:33) nusileido „Golden State Warriors“ ekipai.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutes svečiai priekyje buvo tik minimaliu skirtumu (113:112), tačiau kėlinį „Warriors“ krepšininkai užbaigė spurtu 10:3 ir iškovojo pergalę (123:115).

Ne itin sėkmingai šios rungtynės susiklostė Dariui Songailai. Lietuvis per 13 minučių prametė visus keturis mestus dvitaškius ir taškų nepelnė. Tačiau lietuvis atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei po kartą suklydo ir prasižengė.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 30 (12 atk. kam.), Caronas Butleris 26 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Nickas Youngas 18, Andray Blatche’as 13 (8 atk. kam.), Antonio Danielsas 12.

„Warriors“: Baronas Davisas 33 (11 atk. kam., 15 rez. perd.), Stephenas Jacksonas 28, Kelenna Azubuike 15, Mickaelis Pietrusas 11, Monta Ellisas 11, Andris Biedrinis 10 (9 atk. kam.), Alas Harringtonas 10.

Nu ka padarysi visiem pasitaiko....Svarbiausia , kad kiekvienais metais i rinktine atvaziuoja ,ir be galo daug padeda...