Nuotr.:
  • CSKA namuose 101:76 sutriuškino „Unicaja“

• Geriausias sezono rungtynes Eurolygoje sužaidė Leo Westermannas, pelnęs 9 taškus ir surinkęs 10 naudingumo balų

• CSKA šiame mače realizavo 56 proc. mestų tritaškių

Leo Westermannas sužaidė geriausias sezono rungtynes Eurolygoje, o Maskvos CSKA (20-5) šventė eilinę pergalę.

23
21
83%
5/6
2

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 101:76 (30:20, 27:23, 22:18, 22:15) nepaliko vilčių Malagos „Unicaja“ (10-15) ekipai.

Prancūzas per 15 minučių pelnė 9 taškus (0/1 dvitaškių, 3/4 tritaškių), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, gavo stogą ir surinko 10 naudingumo balų.

CSKA svečiams nokdauną sudavė jau pirmajame kėlinyje. Nikita Kurbanovas smeigė tritaškį, Kyle‘as Hinesas pelnė du taškus su pražanga, o maskviečiai surengė spurtą 12:3 ir įgijo užtikrintą pervarą (27:13).

„Unicaja“ antrajame kėlinyje dar buvo sumažinusi atsilikimą iki vienženklio skirtumo (25:34), tačiau šeimininkai į tai atsakė atkarpa 16:3 ir atgal šiose rungtynėse nebesidairė (50:27).

Minėtąjį spurtą CSKA gretose užbaigė buvęs žalgirietis Leo Westermannas, kuris pataikė du tolimus metimus paeiliui.

CSKA šiame susitikime pasižymėjo itin puikiu tritaškių pataikymu – 56 proc. (15/27), kuomet svečiai iš toli atakavo 31 proc. taiklumu (10/32).

CSKA: Nando De Colo 23 (4/4 dvit., 5/6 trit., 4 kld.), Willas Clyburnas 13, Sergio Rodriguezas 11, Nikita Kurbanovas 10.

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 15 (2/9 trit.), Jamesas Augustine‘as 12 (6/8 dvit.), Draganas Milošavljevičius 8.

2018-03-10 00:31