Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Nuotr.: D.Lukšta

Pirmoje susitikimo dalyje 11 taškų pelnęs Vasilije Micičius vedė Kauno „Žalgirį“ į priekį Eurolygos mūšyje su čempione Stambulo „Fenerbahče“, tačiau po ilgosios pertraukos serbas nebesurinko nė taško, o Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniams nuaidėjus finalinei sirenai teko nukelti kepures prieš Turkijos klubą – jie sausakimšoje namų arenoje pralaimėjo 78:85.

Foto galerija

„Žaidėme prieš labai gerą komandą, kuri akivaizdžiai antroje sezono pusėje įgauna pagreitį, tas pats buvo ir pernai. Mes tikėjomės sunkios kovos antroje susitikimo dalyje, tačiau tuo pačiu pradėjome dvejoti. Negaliu sakyti, jog mums trūko energijos, kadangi žaidėme tikrai intensyviai ir energingai. Bet neabejotinai jų sudėties grandys – aukštos klasės ir kartu žaidžia ilgą laiką. Kiekvieną kartą mums suklydus, jie mus nubausdavo.

Pirmoje mačo dalyje puolime buvome ypatingai agresyvūs, o po ilgosios pertraukos jie truputį pakeitė gynybą. Buvo momentų, kuriuose turėjome sužaisti protingiau, tačiau toks jau yra krepšinis. Jie turi aukšto lygio žaidėjus, prieš kuriuos užpulti nėra lengva. Turime atsižvelgti į šių rungtynių detales ir jas pagerinti“, – po rungtynių tinklalapiui „BasketNews.lt“ sakė Micičius.

Pirmajame kėlinyje atitrūkęs ir iniciatyvą į savo rankas paėmęs „Žalgiris“ pirmavo iki pat ketvirtojo kėlinio viduryje, kada „Fenerbahče“ kovai prikėlė Kostas Sloukas. Graikas lemiamu metu surinko 13 taškų, „Fenerbahče“ ketvirtąjį kėlinį laimėjo 33:20 ir atsirevanšavo Kauno klubui už nesėkmę pirmajame rate (79:80).

„Geras dalykas yra tas, jog vieną sykį mes juos nugalėjome, – prisiminė Micičius. – Mums tai buvo didelis laimėjimas, kadangi tuomet iškovojome penkias pergales iš eilės. Tačiau žvelgiant į šias rungtynes, mes turėtume pasimokyti, kaip žaisti su už mus galingesnėmis komandomis.

Jie kartu žaidžia ilgą laiką ir žino vienas kitą. Nikola Kaliničius buvo faktorius šiame mače, jis įnešė energijos komandoje, yra labai stiprus vyrukas. Taip pat „Fenerbahče“ turi puikius metikus, kurie šį sezoną fiksuoja neįtikėtiną pataikymą. Manau, kad turime pasiimti kai kurių dalykų iš jų ir žaisti panašiai.“

2018-03-10 11:26