• „Olympiakos“ namuose 87:79 nugalėjo „Brose“

• Nikola Milutinovas sužaidė naudingiausias karjeros rungtynes ir surinko 26 naudingumo balus

• Serbas pelnė 16 taškų, neprametęs nė vieno metimo

• Į Pirėjų sugrįžęs Danielis Hackettas buvo šiltai sutiktas bei pagerbtas

Nikola Milutinovas surinko 26 naudingumo balus ir pagerino asmeninį šio statistikos rodiklio rekordą, o jo vedamas Pirėjo „Olympiakos“ (18-7) namuose 87:79 (27:19, 15:23, 27:19, 18:18) pranoko Bambergo „Brose“ (9-16).

16
26
6
100%
6/6

Lūžis rungtynėse įvyko po ilgosios pertraukos. Šeimininkai trečiojo kėlinio viduryje spurtavo 9:2, o Georgios Printezis pelnė 5 taškus paeiliui ir savo ekipą nutolino 13 taškų atstumu (62:49).

Ketvirtajame kėlinyje „Brose“ dar buvo sumažinę deficitą iki 6 taškų (67:73), tačiau „Olympiakos“ į tai atsakė sėkmingomis atakomis ir susigrąžino turėtą dviženklį pranašumą (77:67) ir per likusią rungtynių dalį Vokietijos klubas per kovinį atstumą priartėti nebesugebėjo.

Nadingiausias karjeros rungtynes sužaidęs Nikola Milutinovas pelnė 16 taškų (5/5 dvitaškių, 6/6 baudų metimų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 26 naudingumo balus.

Serbui iki rezultatyvumo rekordo pakartojimo pritrūko 2 taškų.

Rungtynėse netrūko ir gražių akimirkų. Į Pirėjų grįžęs Danielis Hackettas buvo šiltai pasitiktas, o amerikietis už tai atsidėkodamas pabučiavo „Olympiakos“ emblemą, esančią aikštelės viduryje.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 17 (5/7 dvit., 1/6 trit., 8 rez. perd.), Nikola Milutinovas (5/5 dvit., 26 naud. bal.), Jamelas Mcleanas (10/12 baud. met., 23 naud. bal.) ir Georgios Printezis (6/8 dvit.) po 16.

„Brose“: Dorellas Wrightas 23 (6/11 trit.), Maodo Lo 16, Ricky Hickmanas 14 (5/7 dvit.), Leonas Radoševičius 10.