• „Barcelona“ namuose 88:54 neturėjo vargo su „Crvena Zvezda“

• Lentą sutrupinęs Ante Tomičius taip pat pelnė 16 taškų ir surinko 22 naudingumo balus

• Naudingiausias karjeros rungtynes sužaidė Pau Ribas, pelnęs 18 taškų ir rungtynes baigęs su 25 naudingumo balais

• Katalonai ketvirtąjį kėlinį laimėjo 26:5

Ante Tomičius išsiskyrė ne tik puikiu žaidimu, bet ir sutrupinta krepšio konstrukcija rungtynių metu. Kroato vedama „Barcelona“ (8-17) namuose 88:54 (17:12, 28:12, 17:25, 26:5) nepaliko vilčių Belgrado „Crvena Zvezda“ (10-15) krepšininkams.

18
25
6
80%
4/5

Minėtasis epizodas įvyko antrojo kėlinio pabaigoje. Pau Ribas techniškai perdavė krepšio link kertančiam Tomičiui, kuris sugrūdo kamuolį taip, jog visa lenta, tiesiogine žodžio prasme, sutrupėjo.

Katalonai rungtynes perlaužė antrajame kėlinyje, kurį pradėjo spurtu 9:2 ir po Thomaso Huertelio dvitaškio įgijo dviženklę persvarą (26:16).

Antroji šeimininkų atakos banga „Crvena Zvezda“ užklupo ketvirčio pabaigoje, kuomet Tomičius pelnė 4 taškus paeiliui, o „Barca“ kėlinį užbaigė spurtu 13:0 bei pirmavo 45:24.

Svečiai po ilgosios pertraukos sėkmingai sužaidė trečiąjį kėlinį ir prieš prasidedant ketvirtajam, „Crvena Zvezda“ deficitas siekė 13 taškų (49:62). Vis tik šeimininkai ketvirtąjį kėlinį laimėjo 26:5 ir greitai palaidojo Serbijos klubo viltis šiose rungtynėse.

Tomičius šiose rungtynėse išsiskyrė ne tik sutrupinta lenta, bet ir naudingu žaidimu. Vidurio puolėjas pelnė 16 taškų (6/10 dvitaškių, 4/6 baudų metimų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, du kartus suklydo, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

Už kroatą kiek geriau sužaidė tik Pau Ribas, pelnęs 18 taškų bei rungtynes baigęs su 25 naudingumo balais. Gynėjui tai buvo naudingiausios karjeros rungtynės Eurolygoje.

„Barcelona“: Pau Ribas 18 (4/5 trit., 6 rez. perd., 25 naud. bal.), Ante Tomičius (6/10 dvit., 22 naud. bal.) ir Petteri Koponenas (4/6 trit.) po 16, Thomas Heurtelis 13.

„Crvena Zvezda“: Tayloras Rochestie 13 (3/5 trit.), Ognjenas Dobričius 10, Jamesas Feldeine‘as ir Alenas Omičius po 8.

2018-03-10 01:12
Maniau siais laikais krepsinio lentos nebeduzta :)