• „Thunder“ namuose 104:94 pranoko „Spurs“

• Russelas Westbrookas surinko 21 tašką, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų

• Latvis Davis Bertans surinko 14 taškų, pataikydamas 3 tritaškius iš 5

• Rungtynių dėl čiurnos traumos nebaigė Stevenas Adamsas

Russelas Westbrookas surinko jau 19-ąjį trigubą dublį šiame sezone, o jo vedama Oklahomos „Thunder“ (39-29) namuose 104:94 (24:19, 28:24, 25:25, 27:26) nugalėjo San Antonijaus „Spurs“ (37-29).

21
26
12
10

Westbrookas šiame susitikime pelnė 21 tašką (7/14 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 7/11 baudų metimų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį bei 5 kartus suklydo.

„Thunder“ reikalai teigiama linkme judėti pradėjo nuo trečiojo ketvirčio pabaigos. Paulas George‘as, Russelas Westbrookas ir Jerami Grantas pridėjo po du taškus ir šeimininkai įgijo dviženklę persvarą (70:60).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai įtvirtino savo pergalę. Nickas Collisonas surinko 5 taškus paeiliui, Alexas Abrinesas smeigė tritaškį, o „Thunder“ spurtavo 10:0 ir padidino savo persvarą iki 20 taškų (92:72).

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei dviems minutėms, „Spurs“ sumažino atslikimą iki 7 taškų (90:97), tačiau Oklahomos ekipa į tai atsakė atkarpa 7:0 ir palaidojo paskutines Teksaso klubo viltis (104:90).

Rungtynių dėl patirtos čiurnos nebaigė „Thunder“ vidurio puolėjas Stevenas Adamsas. Trečiojo kėlinio viduryje Adamsas bandė šokti kamuolio link, tačiau nesėkmingai nusileido ir taip pasisuko čiurną.

Artėjant atkrintamosioms rungtynėms, turnyrinė situacija Vakaruose ir toliau įtempta, tačiau Paulas George‘as po rungtynių jautėsi užtikrintai.

„Nesame panikoje ir suprantame, ką turime padaryti, jog judėtume į priekį“, – sakė „Thunder“ puolėjas.

„Thunder“: Russelas Westbrookas 21 (7/14 dvit., 12 atk. kam., 10 rez. perd., 5 kld.), Jerami Grantas 15 (8 atk. kam.), Corey Breweris 12, Paulas George‘as (1/8 trit., 10 atk. kam.), ir Alexas Abrinesas (3/4 trit.) po 11, Patrickas Pattersonas 10.

„Spurs“: Rudy Gay (7/13 dvit.) ir Davis Bertans (3/5 trit.) po 14, LaMarcus Aldridge‘as 11 (5/15 dvit.), Brynas Forbesas 10.

2018-03-11 08:18