Nuotr.:
  • „Clippers“ namuose 113:105 nugalėjo „Magic“
  • Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai laimėjo 26:16

• Nugalėtojus į pergalę vedė Lou Williamsas, pelnęs 25 taškus, 10 iš jų – ketvirtajame kėlinyje

Los Andželo „Clippers“ (36-29) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) tris kėlinius vargo su viena iš lygos autsaiderių Orlando „Magic“ (20-46) ekipa.

9
22
18
83%
5/6

Vis tik Doco Riverso auklėtiniai pavyzdingai sužaidė ketvirtąjį kėlinį ir namuose 113:105 (30:27, 26:31, 31:31, 26:16) palaužė varžovus iš Rytų konferencijos.

Prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui, „Clippers“ atsilikinėjo 87:89, tačiau Milošas Teodosičius pelnė taškus iš po krepšio, Lou Williamsas smeigė tritaškį, o Kalifornijos ekipa spurtavo 12:2 ir įgijo dviženklę persvarą (103:93).

Panašus atstumas ekipas skyrė didžiąją kėlinio dalį, tačiau pačioje mačo pabaigoje Orlando klubas pabandė sugrąžinti intrigą. Jonathonas Simmonsas pataikė dvitaškį, o Shelvinas Mackas pasižymėjo tritaškiu ir iki rungtynių pabaigos likus pusantros minutės, ekipas skyrė 6 taškai (105:111).

Vis tik kitoje atakoje Teodisičius realizavo baudų metimus, o per likusią minutę nė viena iš komandų taškų nebepelnė.

„Clippers“ vedliu šiame susitikime tapo Lou Williamsas. Gynėjas pelnė 25 taškus (7/16 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 2/3 baudų metimų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, du kartus suklydo bei kartą prasižengė.

Amerikietis 10 taškų surinko vien ketvirtajame kėlinyje.

„Clippers“: Lou Williamsas 25, Tobias Harris 21 (9 atk. kam.), Milošas Teodosičius 15 (7 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 13, Austinas Riversas 11.

„Magic“: Jonathonas Simmonsas 24 (5/10 dvit., 7 rez. perd.), D.J. Augustine‘as 19 (1/6 trit.), Nikola Vucevičius 17 (10 atk. kam.), Shelvinas Mackas 16.