LaMarcusas Aldridge'as Nuotr.: AP-Scanpix
Russelas Westbrookas Nuotr.: US Today-Scanpix
Kobi Simmonsas Nuotr.: AP-Scanpix
Jonathanas Simmonsas Nuotr.: AP-Scanpix

20 sezonų trukusi San Antonijaus „Spurs“ serija, Majamio „Heat“ sezono rungtynės, 98-asis Russelo Westbrooko trigubas dublis, Dwyane‘o Wade‘o ir Greggo Popovičiaus pokštai – visa tai ir dar daugiau – kovo 11-osios NBA pulse.

Kovo 11-osios NBA pulsas

PERGALINGAS DUETAS. Šarlotės „Hornets“ puolėjai Nicolas Batumas ir Dwightas Howardas mače su Fynikso „Suns“ šiąnakt buvo ekipos vedliai. Kartu jie pelnė 59 iš 122 komandos taškų ir atkovojo 24 kamuolius, o jų ekipa laimėjo 122:115.

TAIKOSI. Russelas Westbrookas ir vėl turi realius šansus užbaigti reguliarujį sezoną vidutiniškai per rungtynes rinkdamas po trigubą dublį. Per likusias 15 rungtynių gynėjui reikia vidutiniškai atkovoti po 11,9 kamuolio ir atlikti po 9,4 rezultatyvaus perdavimo. Šiąnakt Westbrookas pelnė 21 tašką, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, o jo vidurkiai dabar yra 25,3 taško, 10,1 rezultatyvaus perdavimo ir 9,6 atkovoto kamuolio.

NUTRŪKO. San Antonijaus „Spurs“ nuo 1996-1997 m. sezono išvykos rungtynėse turėdavo teigiamą pergalių balansą. Vis tik pralaimėjimas „Thunder“ lėmė, jog ši 20 sezonų gyvavusi tradicija nutrūko.

ATSARGINIAI. Oklahomos „Thunder“ atsarginiai krepšininkai šiose rungtynėse pelnė 50 iš 104 komandos taškų, o iš žaidimo atakavo solidžiu 59 proc. taiklumu (19/32 metimų).

KOMANDA. Rungtynėse su Vašingtono „Wizards“ net aštuoni Majamio „Heat“ krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių.

„Heat“ ekipa rungtynėse su „Wizards“ pagerino net 6 sezono rekordus. Floridos klubas pagerino pelnytų taškų rekordą (129), per vieną kėlinį pelnytų taškų rekordą (43), pirmosios pusės pelnytų taškų rekordą (69), pelnytų taškų baudos aikštelėje rekordą (76), rezultatyviausios atsarginių krepšininkų rungtynės (67) bei pasiekė pergalę didžiausiu skirtumu (27).

KURIOZAS. Dwyane‘as Wade‘as rungtynėse su „Wizards“ užsidirbo kuriozišką techninę pražangą. „Heat“ veteranas buvo nubaustas už tai, jog pabaksnojo oponentą Kelly Oubre jaunesnįjį.

PRARADO. Dalaso „Mavericks“ prarado net teorines galimybes patekti į atkrintamąsias, nepaisant to, jog šiąnakt 114:80 sutriuškino Memfio „Grizzlies“ klubą. Dalaso klubas turi 21 pergalę, 45 pralaimėjimus ir Vakarų konferencijoje žengia 13-oje vietoje.

DUOBĖ. „Grizzlies“ nesėkmių serija ir toliau tęsiasi. Memfio klubas patyrė jau 17-ąjį pralaimėjimą iš eilės ir yra absoliutus lygos autsaideris.

GRĖSMĖ. Tokia prasta J.B. Bickerstaffo auklėtinių atkarpa gali turėti ir nekokių pasekmių. Klubas už galimai tyčinius pralaimėjimus iš lygos gali gauti įspėjimą. Tokia praktika jau buvo pritaikyta Čikagos „Bulls“ ekipai.

REIDAS. Kemba Walkeris rungtynėse su Fynikso „Suns“ išsiskyrė itin virtuozišku bei originaliu driblingu. Gynėjas prasimetė kamuolį tarp dviejų gynėjų, ropodamas susigrąžino prarastą pusiausvyrą ir pataikė metimą aidint antrojo kėlinio sirenai.

POKŠTININKAS: „Spurs“ strategas Greggas Popovichius per vieną iš interviu pertraukos tarp kėlinių metu tradiciškai šmaikštavo. Paklaustas, kas jį labiausiai tenkina komandos žaidime, Popovichius pasiūlė atsakyti į klausimą, kas jam labiausiai nepatinka, teigdamas, jog treneriai tarsi sergantys šuniukai.

VEDLYS: Lou Williamsas per pastaruosius 5 mačus vidutiniškai pelno po 21,8 taško, krepšį atakuodamas 40 proc. taiklumu. Ne išimtis buvo ir šis vakaras – gynėjas klojo pamatus „Clippers“ pergalei, pelnydamas 25 taškus, o 10 iš jų surinkdamas vien per ketvirtąjį kėlinį.