Kauno „Žalgirio“ krepšininkai kaip ir rungtynėse vakar prieš Klaipėdos „Neptūną“ sėkmingiau sužaidę paskutinįjį ketvirtį iškovojo pergalę. Kauniečiai namie 81:74 privertė pasiduoti „Šiaulius“.

Antrojo kėlinio viduryje po „Šiaulių“ spurto 6:0 svečiams buvo pavykę įgyti 7 taškų persvarą (32:25), tačiau kauniečiai sugebėjo sustabdyti įsibėgėjusius varžovus ir prieš ilgąją pertrauką komandas beskyrė 4 taškai – 39:35.

Baigiantis trečiajam kėlinukui Marcusas Brownas taikliu tritaškiu buvo padidinęs „Žalgirio“ atotrūkį iki dviženklio (62:52), bet 5 taškais be atsako ketvirtį užbaigę Roberto Kuncaičio treniruojami „Šiauliai“ sumažino savo deficitą iki vienaženklio (62:57).

Likus žaisti beveik dvi minutes po taiklaus Jose Olivero tolimo metimo skirtumas buvo ištirpęs iki 5 taškų (78:73), bet jau kitoje atakoje Marko Popovičius pataikė įspūdingą tritaškį iš maždaug septynių su puse metrų ir šiame mače padėjo tašką.

„Žalgiris“: Marcusas Brownas 20 (6/8 tritaškių), Michaelas Bradley 20 (7/7 dvitaškių), Goranas Jurakas 14, Marko Popovičius 10, Jonas Mačiulis 7.

„Šiauliai“: Donatas Zavackas 20, Antonio Grantas 16 (8 atk. kam.), Mantas Ruikis 13, Saulius Kuzminskas 7, Gediminas Maceina 5.

+1
BC_Zalgirietis> o tai kas kaltas ?! ...matai labai jau rupejo nba "uzkariauti" ;) ,to pasekoj dabar tenka dazniau zaisti
2007-11-24
-1
Pastaruoju metu Zalgiris labai daug rungtyniu turi...
2007-11-24
-3
blem taip uz siaulius sirgau , bet gerai koves , ypac pirmoi pusei trajekais kai bombino , poto ten keli brauno trajekai ir baigesi viskas
2007-11-24
+4
grerai cia siauliai krove zalgiriui tik i pabaiga popovicius belenka pataike tai Z vos laimejo ;-) malaciai siauliai, gerai suzaide.
2007-11-24
+1
na ir sekasi Zalgiriuj tas fantastiskas Popoviciaus tritaskis palaidojo musu wiltis,bet nieko Gal Siauliuose atsigriebsjim ;]
2007-11-24
+3
zalgirio lietuviai nekaip, maciulis tik ir jankunas, jei neklystu, pelne taskus.
2007-11-24
+1
net jau ir su siauliais zaliu lietuviai nulio vietoj...kalnas visai sedo,turbut suprato kad isejus keliems nevekslom jis tures sia role perimti,zodziu per du metus kalno progresas 0%
2007-11-24
-3
Nepasakyčiau, kad Žalgiris žaidė tik per tritaškius ir taškus iš po krepšio darė tik greitajame puolime...N atakų buvo kai Žalgiris žaisdavo 2x2 ir Bradley, Jurakas taškus rinko iš po krepšio pozicinėse atakose. Išvis ypač antroje pusėje Žalgirio puolimas buvo labai įvairus.
2007-11-24
+3
panasu kad zalgiris patampa tritaskininku komanda,bijo net po siauliu krepsiu eiti,apart kontraataku visos kitos atakos nuo tritaskiu,visa laime kad pataike,kitaip oj butu prasti reikaliukai
2007-11-24
-2
is pradziu buvo isgasdine siauliai su savo tritaskiais...Brownas tritaskiu irgi primėtė,o kad taip ir eurolygoj...M.Bradley tai pastoviai gerai zaidzia ir eurolygoj ir LKL..SU PERGALE