Nuotr. AP – Scanpix
  • „Lakers“ namuose 127:113 susitvarkė su „Cavaliers“
  • Nugalėtojams Julius Randle'as surinko 36 taškus ir užfiksavo geriausią savo rezultatą
  • Isaiah Thomasas į savo buvusios komandos krepšį įmetė 20 taškų bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus

Julius Randle’as pelnė 36 taškus ir užfiksavo karjeros rekordą, taip pat sugriebė 14 kamuolių bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o jo vedama Los Andželo „Lakers“ namuose 127:113 (33:29, 32:31, 33:22, 29:31) parbloškė NBA vicečempionę Klivlando „Cavaliers“ (38-28).

36
47
80%
8/10
14

„Lakers“ įžaidėjas Isaiah Thomasas į savo buvusios komandos krepšį įmetė 20 taškų, atkovojo 5 kamuolius bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Los Andželo komandoje atakuoti nesisekė kitam atakų organizatoriui Lonzo Ballui. Jis per 32 minutes pelnė 5 taškus (1/5 dvit., 1/6 trit.), atkovojo 3 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ laimėjo šeštąjį kartą per pastarąsias 8 rungtynes. Prieš tai „Lakers“ kovose su „Cavaliers“ buvo suklupusi 7 kartus iš eilės. Tuo metu „Cavs“ pralaimėjo ketvirtąjį kartą per pastaruosius šešis mačus.

Trečiojo kėlinio viduryje rezultatas dar buvo lygus 76:76, tačiau tuomet „Lakers“ spurtavo 22:3 ir susikrovė 19 taškų pranašumą (98:79). Lemiamo ketvirčio metu „Lakers“ persvara visada buvo dviženklė.

Prie to labiausiai prisidėjo Randle’as, kuris vien po ilgosios pertraukos surinko 23 taškus, o iš viso iš žaidimo pataikė net 14 metimų iš 18.

„Lakers“: Julius Randle’as 36 (14/18 dvit., 8/10 baudos, 14 atk. kam., 7 rez. perd., 47 naud. bal.), Brookas Lopezas 22 (8 atk. kam.), Isaiah Thomasas (9 rez. perd.) ir Kentaviousas Caldwellas-Pope’as po 20, Kyle’as Kuzma 14 (10 atk. kam.).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 24 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Larry Nance’as 16 (8 atk. kam.), Ante Žižičius 15 (7/9 dvit., 7 atk. kam.), Jose Manuelis Calderonas 14, Kyle’as Korveris 12 (4/5 trit.).

Isaiah Thomaso pasirodymas:

Gražus LeBrono perdavimas:

2018-03-12 12:00
kunigas
Vienintelis Love'as padetu,tiedu bereikalingi,isivaizduok kavaliauskas butu cavsu startiniam penkete