Dar vieną pergalę Estijos pirmenybėse iškovojo Šarūno Skado Velgo „Welg“ ekipa. Ji savo aikštelėje 90:78 (24:14, 27:14, 20:30, 19:20) nugalėjo Tartu „Fausto“ klubą, kuriame žaidžia Osvaldas Mačernis.

Nugalėtojams Skadas per 31 minutę pelnė 17 taškų (6/13 dvitaškių, 5/7 baudų), atkovojo 11 ir 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, tačiau 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Mačernis per 38 minutes surinko 26 taškus (6/10 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 5/7 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, bet 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Welg“ krepšininkai, iškovoję septynias pergales ir patyrę penkis pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje užima ketvirtąją vietą. Tuo tarpu „Fausto“ ekipa, turinti šešias pergales ir tiek pat nesėkmių, žengia šešta.