Italijos pirmenybių finalo serijoje – lygiosios. Milane šeštadienį vykusiame antrajame susitikime vietos „Armani Jeans“ palaužė Bolonijos „Climamio“ 73:66 (17:13, 15:15, 19:14, 22:24) ir serijos rezultatas iki trijų pergalių tapo lygus 1-1.

Pirmą mačą laimėjęs „Climamio" klubas antrose rungtynėse nepirmavo nė karto. „Armani Jeans" susitikimo pradžioje pabėgo į priekį 10:4, tačiau Bolonijos klubas netrukus išlygino rezultatą – 10:10.

„Armani Jeans“ triumfuoja, finale palaužę „Climamio“ krepšininkus
Nuotr. „Legabasket Foto“
Iki 27-os rungtynių minutės žaidimas buvo apylygis, o šeimininkai pirmavo 38:34. Tada įvyko lemiamas persilaužimas – „Armani Jeans" spurtavo 19:6 ir įgijo rekordinę 15 taškų persvarą – 57:42.

Nors mačo pabaigoje „Climamio" kelis kartus pavyko sumažinti deficitą iki 7 taškų (59:66, 61:68), o paskutinę minutę – ir iki 6 taškų (66:72), tačiau sėkmingos „Armani Jeans“ atakos neleido Bolonijos krepšininkams pabėgti finalo serijoje toli į priekį.

„Armani Jeans“: Josephas Blairas 16 taškų (6/8 dvitaškių, 8 atkovoti kamuoliai, 4 perimti kamuoliai), Aleksandras Djordjevičius (10 minučių) ir Dante Calabria po 11, Svenas Schultze 10, Jamesas Singletonas (9 atk. kam., 4 per. kam.) ir Mario Gigena po 8, Jerry Mc Culloughas 7 (5 atk. kam., 4 per. kam., 4 rezultatyvūs perdavimai).

„Climamio“: Matjazas Smodišas 12 (6 atk. kam.), Marco Belinelli 11, Martinas Rančikas 10, Rubenas Douglasas ir Erazemas Lorbekas (4 per. kam.) po 9, Stefano Mancinelli 8.

Trečiasis susitikimas antradienį (06.14) bus žaidžiamas Bolonijos mieste.