Jeffery Tayloras Nuotr.: Lapresse – Scanpix
Walteris Tavaresas Nuotr.: Lapresse – Scanpix
Andrew Goudelockas Nuotr.: Lapresse – Scanpix
  • „AX Armani Exchange“ namuose pralaimėjo 77:88 „Real“ komandai

• Mindaugas Kuzminskas pelnė 11 taškų, Artūras Gudaitis 7 taškus, bet abu surinko po 9 naudingumo balus

• Milano komanda prarado tik 5 kamuolius, kuomet „Real“ suklydo 9 sykius

Foto galerija

Pastarąsias rungtynes vis geresnį žaidimą demonstravę Milano „AX Armani Exchange“ krepšininkai suklupo Eurolygoje.

Dėl arenos užimtumo trijų lietuvių atstovaujama Italijos ekipa Eurolygos mačą buvo priversta žaisti antradienį. Visgi tai nepadėjo ir 77:88 (17:25, 19:24, 18:19, 23:20) buvo pralaimėta Madrido „Real“ krepšininkams.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Real“ pirmavo 81:60 ir atrodė, kad likusios 5 minutės bus tik formalumas. Visgi šeimininkai ginklų sudėti nebuvo linkę ir spurtavę 14:2 privertė Pablo Laso prašyti minutės pertraukėlės, nes deficitas sumenko iki 74:83.

„AX Armani Exchange“ galėjo dar labiau sumažinti skirtumą ir atkurti intrigą, tačiau Artūras Gudaitis, atkovojęs kamuolį puolime, nesugebėjo pataikyti, o tuo pasinaudoję Madrido krepšininkai 5 taškais iš eilės ir mačo baigtis tapo aiški.

Mindaugas Kuzminskas per 23 minutes pelnė 11 taškų (3/6 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, gavo du blokus, 2 sykius prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Gutaitis per 22 minutes pelnė 7 taškus (1/6 dvit., 5/5 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 3 metimus, išprovokavo 3 pražangas, gavo vieną bloką, 3 sykius prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

„Mes dirbome sunkiai ir gerai gynėmės. Tai buvo sunkios rungtynės“, – mintimis dalijosi geriausias mačo žaidėjas Facundo Campazzo.

„Tai buvo sunkios rungtynės, nes žinome, kokia gera Milano komanda yra atakuojant. Jų priekinė linija yra gera. Antroje pusėje sustabdėme jų tritaškius metimus. Mes gerai dalijomės kamuoliu ir gera susikūrėme progas metimams“, – kalbėjo „Real“ treneris Laso.

„Real“: Gustavo Ayonas 15, Facundo Campazzo 14 (11 rez. perd.), Jaycee Carrollas 12, Jeffery Tayloras 10.

„AX Armani Exchange“: Curtis Jerrellsas 18, Mindaugas Kuzminskas ir Andrew Goudelockas po 11, Vladimiras Micovas 10.

2018-03-14 07:19