Šiaulių „Šiauliai“ Nuotr.: BasketNews.lt
Jahennsas Manigatas Nuotr.: BasketNews.lt
  • „Pieno žvaigždės“ pirmajame BBL pusfinalio mače 91:84 pranoko „Šiaulius“

• Atsakomosios rungtynės po savaitės vyks Pasvalyje

• Pasvalio komandoje penki krepšininkai surinko 10 ir daugiau taškų

• Donatas Sabeckis pelnė 17 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus

Penki Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių ir atvedė savo komandą į pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) pusfinalio serijoje.

Foto galerija

Gedimino Petrausko auklėtiniai pirmajame susitikime išvykoje 91:84 (31:20, 15:30, 26:12, 19:22) įveikė „Šiaulius“ ir įgijo septynių taškų persvarą.

Atsakomasis mūšis kitą trečiadienį bus žaidžiamas Pasvalyje. Susitikimo pradžia – 18 val.

Pasvaliečiai iš pradžių buvo atitrūkę dar pirmajame ketvirtyje, po kurio pirmavo 31:20, tačiau antrąjį kėlinį šeimininkai laimėjo dvigubai 30:15 ir persvėrė rezultatą savo naudai 50:46.

Visgi po ilgosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ startavo atkarpa 9:3 ir greitai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas – 55:53. Pranašumą pasvaliečiai padidino antroje trečiojo kėlinio pusėje, kuomet spurtavo 10:1 ir buvo priekyje 72:62.

Lemiamame ketvirtyje įsišaudžius Martynui Varnui, kuris per solo atkarpą surinko aštuonis taškus, „Pieno žvaigždės“ galutinai įtvirtino savo persvarą ir atgal nebesidairė – 84:67.

Petrauskas vis dar buvo priverstas versti be negaluojančių Stepono Babrausko ir Liso Shoshi.

„Šiauliai“: Laurynas Birutis 22 (8 atk. kam.), Akeemas Wrightas ir Donatas Sabeckis (9 atk. kam., 9 rez. perd.) – po 17.

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius 16, Trevonas Hughesas ir Viačeslavas Bobrovas – po 15, Artūrs Ausėjs ir Jahennsas Manigat – po 10.

2018-03-14 20:55