Toliau pergalingu keliu Nacionalinėje moterų krepšinio asociacijoje (WNBA) žengia dvi Vilniaus „Lietuvos telekomo" žaidėjas turinti „Connecticut Sun" ekipa. Ji šeštadienį svečiuose 78:69 (44:35, 34:34) įveikė „San Antonio Silver Stars".

Po pergalės „Sun" tapo absoliučia 13-os komandų WNBA lydere. Šešias pergales po septynių rungtynių turinti „Sun" lenkia penkis kartus per šešerias rungtynes laimėjusias „Detroit Shock" žaidėjas.

Daugiausiai nuopelnų dėl pergalės sulaukė lenkė Margo Dydek. 218 cm ūgio vidurio puolėja per pirmą kėlinį pelnė 10 taškų ir lėmė, kad įpusėjus mačui „Sun" pirmautų 44:35.

Nugalėtojų gretose antra pagal rezultatyvumą buvo Katie Douglas. Ji per 33 minutes pelnė 11 taškų (2/8 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/8 baudų) bei sugriebė 9 atšokusius kamuolius.

Jennifer Derevjanik per 9 minutes pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškio, 1/1 tritaškio).

Rytų konferencijos lyderė „Sun" lenkia ir Jurgitos Štreimikytės „Indiana Fever" ekipą. Ši konferencijoje žengia trečia, turėdama penkias pergales po aštuonerių rungtynių.