Apmaudų pralaimėjimą Estijos čempionate patyrė Kęstučio Šeštoko Tartu „Rock“ ekipa. Ji išvykoje 79:84 (21:24, 24:20, 16:25, 18:15) nusileido Šarūno Vėliaus Talino „Pirita“ klubui.

Nugalėtojams Vėlius per 33 minutes pelnė 12 taškų (4/10 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/3 baudų), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Šeštokas per 7 aikštėje praleistas minutes pataikė vieną mestą dvitaškį ir surinko 2 taškus. Lietuvis taip pat atkovojo 1 kamuolį, sykį jį prarado ir 1 kartą prasižengė.

Tartu krepšininkai, turintys 10 pergalių ir patyrę 3 pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje užima antrąją vietą. Tuo tarpu Talino komanda, turinti 8 pergales ir 3 nesėkmes, žengia laipteliu žemiau – trečia.

netiketas rezultatas. nejaugicatsiranda rimtas konkurentas Rockui ir Kalevui? pastaraisiais metais atrode, kad sios 2 komandos vis labiau atitruksta nuo kitu.