Nuotr.:
  • „Brose“ namuose 88:79 įrodė pranašumą prieš „Anadolu Efes“

• Vokiečiams tai buvo dešimtoji pergalė, o turkams – penktasis pralaimėjimas iš eilės

Pergalių po dviejų nesėkmių iš eilės Eurolygoje įsirašė puolėjų grandies krepšininkų vedama Bambergo „Brose“ (10-16) komanda, kuri savo aikštėje 88:79 (22:22, 22:19, 25:14, 19:24) pranoko Stambulo „Anadolu Efes“ (6-20) ir pratęsė jos pralaimėjimų seriją iki penkių paeiliui.

15
21
100%
3/3
2

Dominavę „Brose“ puolėjai Leonas Radoševičius, Dorellas Wrightas ir Augustine'as Rubitas kartu surinko 44 taškus ir atkovojo 23 kamuolius. Šešis iš jų Radoševičius sugriebė puolime, o Rubitas užfiksavo dvigubą dublį.

Vokietijos klubas atitrūko iš karto po ilgosios pertraukos, kuomet trečiajame kėlinyje startavo atkarpa 10:0 ir įgijo 13 taškų persvarą – 54:41. Paskui ji šoktelėjo iki 17 taškų – 67:50, bet „Anadolu Efes“ ketvirtajame ketvirtyje nenuleido rankų.

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei, svečiai buvo priartėję per šešis taškus – 79:85, tačiau per likusį laiką taškų nebepelnė. Tuo metu Rubitas pataikė 3/4 baudų ir suteikė „Brose“ pergalingą persvarą – 88:79.

„Brose“: Leonas Radoševičius ir Dorellas Wrightas – po 15, Augustine'as Rubitas 14 (10 atk. kam.).

„Anadolu Efes“: Errickas McCollumas 21, Vladimiras Štimacas 18, Derrickas Brownas 11.