Jono Valančiūno blokas Nuotr.: AP - Scanpix
Darreno Collisono metimas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Victoras Oladipo Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
DeMaras DeRozanas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
  • „Raptors“ išvykoje 106:99 pranoko „Pacers“

• Valančiūnas pelnė 16 taškų, atkovojo 17 kamuolių bei blokavo 4 metimus
  • Tai buvo 10-oji Toronto ekipos pergalė iš eilės

• Sabonis nerungtyniavo dėl čiurnos traumos

Jonas Valančiūnas surinko galingą dvigubą dublį, o jo atstovaujama Toronto „Raptors“ (51-17) išvykoje 106:99 (25:27, 24:30, 28:22, 29:20) patiesė be traumuoto Domanto Sabonio rungtyniavusią Indianos „Pacers“ (40-29) ekipą. Tai buvo 10-oji „Raptors“ pergalė iš eilės bei 17-oji per pastarąsias 18 rungtynių.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos šiame mače žaidė 27 minutes, per kurias įmetė 16 taškų (4/13 dvit., 1/1 trit., 5/5 baud.), atkovojo 17 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 4 metimus.

Aukštaūgis jau 9-ąjį kartą iš eilės pelnė dviženklį taškų skaičių. Tai yra ilgiausia lietuvio tokia serija šį sezoną.

Valančiūno ir Sergo Ibakos (11 atk. kam.) vedami svečiai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 58:35.

Indianos ekipa persvarą įgijo pirmajame kėlinyje ir ją išlaikė iki 7-osios ketvirtojo kėlinio minutės. Delonas Wrightas sumetė baudų metimus, o svečiai įsiveržė į priekį minimalia persvara (89:88).

Dvikovos lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kuomet Toronto klubas spurtavo 16:4. Wrightas su DeMaru DeRozanu pelnė du dvitaškius, o likus 3 minutėms svečiai turėjo 8 taškų pranašumą (100:92).

„Kai rungtynės nevyksta taip, kaip norėtumėme, mes nepalūžtame, – po pergalės sakė DeRozanas. – Kai įgijome persvarą, supratome, kada ir kaip turime spausti varžovus, apsiginti, pajusti dvikovos ritmą. Suprantame smulkių detalių svarbą ir bandome jomis pasinaudoti įgydami pranašumą.“

„Raptors“ jau 21-ąjį kartą iš eilės pasiekė 100 taškų ribą, o tai yra naujas klubo rekordas.

Kairės čiurnos traumą patyręs Sabonis į aikštelę sugrįš kitą savaitę, praleisdamas šio savaitgalio susitikimą su Vašingtono „Wizards“.

„Pacers“: Darrenas Collisonas 22, Alas Jeffersonas 20 (12 atk. kam.), Victoras Oladipo 18, Thaddeusas Youngas 13.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 24 (7 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 16 (17 atk. kam., 4 blk.), Kyle'as Lowry ir Serge'as Ibaka po 13 (11 atk. kam.).

2018-03-16 13:58
To nediela
O tu skiri taskus nuo dublio a ?

--
2018-03-16 12:02
Faktai
Raptors pergalių iš eilės rekordas yra 11.

Taigi dar dvi pergalės ir JV galės prisidėti prie šio rekordo. Jau dabar tai yra antras jų rezultatas. Ir vakar matęs, pradžia buvo labai sunki Torontui, labai daug klaidų, bet Indiana nesugebėjo pabegt, trūko Saboniuko atkovotų kamuolių, kas iš esmės ir palaikė Toronta varžybose trys kėlinius.

Bus įdomus conf. pusfinalis. Arba Tor vs Cle, arba Bos vs Cle. Net nežinau kas Lebronui palankiau šiais metais. Jam asmeniškai turbūt prieš toronta lengviau žaist, bet prieš juos ir gintis bus daug sunkiau :)
2018-03-16 11:13
Dmo
A》》》 respect. To paties tikiuosi

--
2018-03-16 10:25
Nediela
Galingas dublis? Nejaugi šešiolika taškų,tai jau galybė.Trisdešišimt šeši tai jau šis tas,gal būt.
2018-03-16 09:19
Ka jus skiedziat. Torontui finalas neimanomas. Reikia pakeist casey ir kazkam atiduot plytos brolius. tada gal galima bus pasvajot apie konferenciju finalus. Prasides playoff visi labiau ziures i ginyba derozanas su loriu prades plytas metyt ir jau antram playoff etape Jonukas vaziuos i palanga pailset.
2018-03-16 08:43
a
Linkiu valanciunui siais metais laimet NBA kas yra visai imanoma, na bent jau finaluose zaist tai tikrai raptors gali, O zalgiriui linkiu nepatekt i top 8 ir buti isdulkintiems 4:0 LKL Finaluose Lryto.
2018-03-16 08:23