Septintąją pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Klivlendo „Cavaliers“ krepšininkai. Jie savo aikštelėje po atkaklios kovos 111:108 (21:30, 31:26, 29:25, 30:27) palaužė Toronto „Raptors“ ekipą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 39 sekundes Jasonas Kapono dvitaškiu buvo sumažinęs „Raptors“ atsilikimą iki minimumo (105:106), bet kitoje atakoje taikliu metimu atsakė ir LeBronas Jamesas bei sugrąžino „Cavaliers“ 3 taškų persvarą (108:105).

Nors likus žaisti 3 sekundes Kapono ir dar kartą buvo sumažinęs aikštės šeimininkų pranašumą iki vieno taško, bet netrukus abi baudas realizavęs Jamesas įtvirtino „Cavaliers“ pergalę.

Nugalėtojų gretose Žydrūnas Ilgauskas ir šiame mače atliko dvigubą dublį. Lietuvis per 31 minutes pelnė 16 taškų (8/13 dvitaškių) ir atkovojo 15 atšokusių kamuolių. Puolėjas taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 varžovo metimą, bet po 6 kartus suklydo ir prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 37 (12 atk. kam., 12 rez. perd.), Danielis Gibsonas 17, Damonas Jonesas 17, Žydrūnas Ilgauskas 16 (15 atk. kam.), Drew Goodenas 8.

„Raptors“: Chrisas Boshas 41, Jasonas Kapono 17, Andrea Bargnani 14, Anthony Parkeris 9 (7 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (5)
nenuostabu kad lebronas ir visa komanda atkovoja tiek daug kamuoliu,lebronas zaisdamas europoje tikrai nerinktu tiek daug trigubu dubliu,juk NBA krepsinis,meti ir begi.. atakos trunka 8-10s. netaikliu metimu buna be gale.. na bet taip,lebronas yra lEbronas,nieko negali sakyti,turi talenta,todel ir renka sau naudinguma zveriskai dideli..