Antras rungtynes iš eilės be Lino Kleizos žaidžianti Denverio „Nuggets“ ekipa patyrė skaudų pralaimėjimą. „Nuggets“ išvykoje 81:109 (13:34, 27:24, 22:26, 19:25) nusileido Hiustono „Rockets“ krepšininkams.

Aikštės šeimininkai Denverio krepšininkus į nokdauną pasiuntė jau pirmajame kėlinyje, kurio viduryje „Rockets“ persvara buvo dviženklė (18:6). Baigiantis kėliniui „Nuggets“ atsilikinėjo jau triuškinančiu skirtumu (34:13).

Trečiajame kėlinyje svečiams buvo pavykę priartėti iki 15 taškų (63:48), tačiau 6 taškus be atsako pelnę Hiustono krepšininkai ir vėl nutolo (69:48).

Ir šiose rungtynėse aikštelėje nepasirodė Kleiza, kuris gydosi kojos traumą.

„Nuggets“: Allenas Iversonas 18, Carmelo Anthony 17 (8 atk. kam.), J.R.Smithas 13, Bobby Jonesas 7, Kenyonas Martinas 7, Yakhouba Diawara 7.

„Rockets“: Tracy McGrady 35, Yao Mingas 22 (13 atk. kam.), Steve’as Francis 10, Mike’as Jamesas 8, Shane’as Battieras 8 (12 atk. kam.), Chuckas Hayesas 8.