Sergio Rodriguezas Nuotr.: Euroleague.net
Nikita Kurbanovas Nuotr.: Euroleague.net
Triumfuojantys CSKA krepšininkai Nuotr.: Euroleague.net
Nikola Kaliničius Nuotr.: Euroleague.net
  • CSKA išvykoje 81:79 palaužė „Fenerbahče“

• Nugalėtojų gretose sezono rungtynes sužaidęs Andrejus Voroncevičius pelnė 17 taškų ir realizavo visus 5 mestus tritaškius

• Šeimininkų neišgelbėjo ir įspūdingu 76 proc. taiklumu mesti dvitaškiai

• Stambulo klubas suklydo 18 kartų, kuomet CSKA – 8

Eurolygos 26-ajame ture susirėmė du turnyro lyderiai – Maskvos CSKA (21-5) ir Stambulo „Fenerbahče“ (18-8) klubai. Pergalę po taiklaus Nando De Colo metimo su sirena 81:79 (25:23, 19:17, 10:18, 27:21) šventė išvykoje rungtyniavę maskviečiai.

Foto galerija

Antroje mačo dalyje susitikimas vyko taškas į tašką ir nė viena iš komandų negalėjo susikrauti apčiuopiamos persvaros.

Vis tik paskutinį žodį rungtynėse tarė Nando De Colo. Prancūzas išlaukė iki pat paskutinės akimirkos ir paleido taiklų dvitaškį per Nikolą Kaliničių.

Ledus ketvirtajame kėlinyje pralaužė CSKA. Nando De Colo pataikė iš vidutinio nuotolio, Cory Higginsas realizavo baudų metimus, o Andrejus Voroncevičius smeigė tritaškį ir 7:0 spurtavę svečiai įgijo 6 taškų persvarą (74:68).

„Fenerbahče“ į tai atsakė 4 taškais paeiliui ir Bradas Wanamakeris sušvelnino atsilikimą iki 2 taškų (72:74). Vis tik Higginsas pelnė 4 taškus iš eilės ir iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, sugrąžino svečiams 6 taškų persvarą (78:72).

Kitoje atakoje Nicolo Melli įsūdė tolimą metimą, Bradas Wannamakeris realizavo baudų metimus ir iki susitikimo pabaigos likus pusei minutės, Stambulo klubas atsilikinėjo 77:79.

Higginsas prametė dvitaškį, o krepšio link bėgęs Kostas Sloukas išprovokavo dar vieną CSKA pražangą ir pataikęs abu baudų metimus rezultatą išlygino (79:79).

Nugalėtojų gretose sezono rungtynes sužaidė Andrejus Voroncevičius. Puolėjas per 29 minutes pelnė 17 taškų, realizavo visus metimus (1/1 dvitaškių, 5/5 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

Stambulo ekipos neišgelbėjo net ir įspūdingas 76 proc. dvitaškių taiklumas (22/29). Svečiai iš vidutinio nuotolio atakavo 57 proc. taiklumu (25/44). „Fenerbahče“ laimėjo ir kovą po krepšiais (32-21).

17
22
100%
5/5
4

Vis tik Željko Obradovičiaus auklėtiniai suklydo 18 kartų, kuomet CSKA – 8.

Ši pergalė CSKA klubui leido itin sustiprinti pozicijas kovoje dėl pirmosios vietos reguliariajame sezone. Maskvos ekipa su 21 pergale užtikrintai žengia pirmi, o artimiausi persekiotojai „Fenerbahče“ ir Pirėjo „Olympiakos“ turi po 18 laimėjimų.

„Fenerbahče“: Nicolo Melli 18 (4/4 dvit., 3/4 trit.), Janas Vesely 13 (5/5 dvit., 7 atk. kam., 23 naud. bal.), Bradas Wanamakeris 11, Jamesas Nunnally 10.

CSKA: Andrejus Voroncevičius 17 (5/5 trit., 22 naud. bal.), Cory Higginsas (6/10 dvit.) ir Kyle‘as Hinesas (7/10 dvit.) po 15, Nando De Colo 13 (5/9 dvit., 8 rez. perd.), Sergio Rodriguezas 10 (2/8 trit.).

antirytas
lengva buti geru treneriu, kai turi kokius 20 mln euru komandos formavimui.

2018-03-16 22:11
zalgiris bus 7 vietoj, jei labai pasiseks - 6, taip kad realiausi varzovai oly ir feneris
2018-03-16 22:06
Valdas
Ko čia putojies?
2018-03-16 21:59
Fanas
Pala,pala,atvaziuos ruskiai i Kauna,bus jiems - "pergalingas metimas su sirena"!