• Lukas Lekavičius per ketvirtąjį kėlinį surinko visus savo 10 taškų

• PAO gretose karjeros mačą sužaidęs K.C. Riversas pelnė 24 taškus ir surinko 27 naudingumo balus

• Graikijos klubas antrąją rungtynių pusę laimėjo 58:35

• „Unicaja“ Eurolygoje patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės

Lukas Lekavičius ketvirtajame kėlinyje surinko visus savo taškus, o Atėnų „Panathinaikos“ (15-11) panaikino dviženklį deficitą ir Eurolygos išvykos mače 90:79 (18:24, 14:20, 26:16, 32:19) parklupdė Malagos „Unicaja“ (10-16).

24
27
5
60%
6/10

Lekavičius prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui nebuvo pelnęs nė taško, tačiau tuomet įžaidėjas iššovė ir pelnė visus savo 10 taškų (2/4 dvitaškių, 2/3 tritaškių). Lietuvis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir surinko 12 naudingumo balų.

Prieš prasidedant trečiajam kėliniui, svečiai atsilikinėjo 32:44, tačiau Atėnų klubas šeimininkų persvarą pradėjo tirpdyti ketvirčio viduryje.

Mike‘as Jamesas surinko 4 taškus iš eilės ir inicijavo „Panathinaikos“ spurtą 11:2, kurį užbaigė taiklus K.C. Riverso tolimas metimas, priartinęs svečius iki 5 taškų (45:50).

Ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo dar galingiau. Lukas Lekavičius smeigė tritaškį, pridėjo dvitaškį ir įžiebė PAO atkarpą 10:0, kurią vainikavo tas pats Riversas, įleidęs dar vieną tolimą bombą ir išvedęs svečius į priekį 68:60.

Vis tik „Unicaja“ taip greitai pasiduoti nenorėjo ir į tai atsakė spurtu bei po Ray McCallumo dvitaškio rezultatas tapo lygus (72:72).

Po sėkmingos šeimininkų atkarpos, dar kartą išmušė „Panathinaikos“ valanda. Lekavičius pataikė iš toli, dar du tritaškius pridėjo Riversas ir Graikijos klubas atitrūko 83:74, iki kėlinio pabaigos likus 3 minutėms.

Galutines Andalūzų viltis palaidojo James Gistas. Iš pradžių jis sugrūdo Nicko Calatheso pakabintą kamuolį, o kitoje atakoje pasinaudojęs šeimininkų klaida, dar kartą įdėjo iš viršaus ir nusprendė mačo baigtį (87:79).

Daugiausia pataiko: Chris Singleton

Nugalėtojų gretose dar ryškiau nei Lekavičius žibėjo K.C. Riversas, sužaidęs karjeros rungtynes Eurolygoje.

Amerikietis per 31 minutę pelnė 24 taškus (3/3 dvitaškių, 6/10 tritaškių), perėmė 5 ir atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Prieš tai Riverso rezultatyvumo rekordas siekė 23 taškus, o naudingiausiose savo rungtynėse jis buvo surinkęs 24 naudingumo balus.

Ši pergalė Atėnų klubui pagal pasiektų pergalių skaičių leido pasivyti Kauno „Žalgirį“ bei Maskvos srities „Chimki“ klubus, o kauniečius nustumti į 7-ąją poziciją.

„Žalgiris“ šiuo metu yra septintas, nes kauniečių tarpusavio santykis su „Chimki“ ir „Panathinaikos“ yra prasčiausias (-13). Rusijos klubo tarpusavio santykis yra geriausias ir siekia +8, o Atėnų ekipos – plius 6.

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 19 (2/6 dvit., 2/9 trit., 9/9 baud. met., 7 rez. perd., 24 naud. bal.), Jeffas Brooksas 14, Jamesas Augustine‘as 11.

„Panathinaikos“: K.C. Riversas 24 (3/3 dvit., 6/10 trit., 5 per. kam., 27 naud. bal.), Jamesas Gistas 16 (7/8 dvit., 6 atk. kam., 22 naud. bal.), Nickas Calathesas 12 (6/9 dvit., 0/4 trit., 11 rez. perd.), Lukas Lekavičius (2/4 dvit., 2/3 trit.), Mike‘as Jamesas ir Chrisas Singletone‘as po 10.

delfi
misija issilaikyti astuntuke kiek pergaliu truksta zalgiriui ir kokia vieta gresia klaustukas penki scenarijai apklausa
Valdas
Patys žalgiriečiai kalti, šneka,viena,o db gaunasi,kad ant iškritimo ribos yra,jei baskai ir Maccabbi su žalgiriu surenka vienodai pergalių, tai mes 9 liekam

--
2018-03-17 12:40
?
maccabi tiek su pao tiek su baskais zais taip kad kazkas is siu komandu dar pralaimes, geriausiai butu kad maccabi abi pralaimetu. Dar kita savsu fenerbakce isvykoj tai realu kad pralaimes irgi. Baskai bus 7 o zalgiris 8 ko gero.
2018-03-17 12:00
Zalias kraujas
Raudona kurwa jau seniai nukritusi i savo kibiro taures dugna ir dar taboriniai drysta kalbeti

Nevykeliai
Ta zalia sliuch... O Gownio kaimieciai dar labiau.... :) jau praded verkt kur...u lizinginiu faneliai :D galiu apsviest bukagalviu bambaliniu gvardija, kad jei Maccabis susirenka 3 pergales , o zalias su..s laimi pries Armani tik bus arte lizingui anksciau laiko ir bus kaip atlieka ismesta zalgry...s uz top 8 , kas yra labai realu , Baskonijai bereik 2 pergaliu - jie ta ir padarys pasiims , o zaliai kur... beliek maldaut ,kad Maccabis nelaimes 3 kart , bet tai panasu miglota ,nes baskai pas save gales nebesidraskyt turedami garantuota vieta top 8 ir atiduods pergale zydam ir tada net neverta spet , bet zalioji atlie... po to turo skris i galutine 9 vieta :DD :)

--
2018-03-17 09:34
eurolyga
va kaip viskas gali greit pasisukt du zalgirio pralaimejimai ir jau 7 vieta
2018-03-17 09:33
unicaja
nevykusiai suzaide sustojo ir dave pao sugrizt galingam spurtui aisku fantastiskai sumete riversas tritaskiu banga
2018-03-17 04:22
kaimieciui po apacia
apie ka tu cia kalbi ubage? eik geriau pasimokyk gramatikos neisterikaves.
2018-03-17 03:59
Myžniukam
Kiek mižniu ira Lietuvoi tai baisu.Po kekvienu runktyniu,pampersai pridaryti.Nesisiuokit verdančiu,stresininkai...

--
2018-03-17 02:04
to rytfanis
ka tu kausas cia sneki jusu rankose tik paskutine viete eurocupe, ai pala cia nesiskaito...
2018-03-17 01:37
RYTFANIS
ZK KRENTA KUR JIEM VIETA BUVO NUO SEZONO PRADZIOS REZERVUOTA,LKL FINALAI KARMOS ATZVILGIU BUS MUSU RANKOSE!!!

--
2018-03-17 01:07
visko gali buti
kita savaite galim sakyt lemiama. makabis butinai turi gaut nuo fenerio ir zalgiris laimet pries milana, priesingu atveju pasikartos zezdos pernykste istorija
2018-03-17 01:04
jei pralosia milanui tikrai gali nepatekt zalgeris. o milanas neblogai losia paskutiniu metu plius milano lietuviai bus kupini motyvacijos uztildyt ant ju pastoviai lojancius zalfanius. zodziu pralosus milanui greiciausiai pralos ir visas likusias. tada makabiui uzteks triju pergaliu kas visai imanoma nes zais jie su efesu, valencija, feneriu ir baskonija. o baskonija net neabejoju kad pateks i top 8 nes jiems dvi pergales ir tarpusavio pranasumas garantuoja aukstesne vieta uz zalgiri.
2018-03-17 01:03
taip iseina kad baskonija ir bus musu pagrindinis konkurentas, tik ne del top8, bet del 7 vietos.
2018-03-17 00:26
R
Svieciasi 8 vieta ir CASK...
2018-03-17 00:24
butina nugalet armani ir tiketis, kad maccabis nelaimes daugiau nei 3 rungtyniu o baskonija 2 per 4 turus..
2018-03-17 00:15