• „Pieno žvaigždės“ 87:84 įveikė „Nevėžį“

• Per paskutines 3 min. „Nevėžis“ nuo -15 priartėjo iki -2

• „Pieno žvaigždžių“ pergalę įtvirtino Maginato baudos

• „Nevėžis“ patyrė penktąjį pralaimėjimą iš eilės

Dviejų pralaimėjimų seriją „Betsafe-LKL“ pirmenybėse nutraukė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (10-16) komanda. Ji savo žiūrovų akivaizdoje po permainingos kovos 87:84 (15:19, 23:20, 31:20, 18:25) įveikė Kėdainių „Nevėžį“ (6-20).

14
19
7
70%
7/10

Po šios pergalės Gedimino Petrausko auklėtiniai pakilo į šeštąją vietą LKL pirmenybėse. Tiek pat pergalių turi ir penktoje vietoje esanti „Šiaulių“ ekipa.

Tuo metu penktąją nesėkmę iš eilės patyręs Kėdainių „Nevėžis“ lieka devintoje pozicijoje. Dešimtoje vietoje esantis Prienų–Birštono „Vytautas“ turi vienu laimėjimu mažiau.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 4 minutėms „Pieno žvaigždės“ pirmavo minimalia persvara (56:55), tačiau tuomet šeimininkai šovė į priekį.

Artūrs Ausėjs pelnė penkis taškus iš eilės, Tomas Lekūnas pridėjo du tritaškius, Jahennsas Maginatas pasižymėjo dvitaškiu ir „Pieno žvaigždės“ po spurto 13:0 pabėgo į priekį 14 taškų atstumu (69:55).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms pasvaliečiai dar pirmavo 15 taškų persvara (85:70), tačiau ramios mačo pabaigos šeimininkams tai negarantavo.

„Nevėžis“ spurtavo 13:0 ir likus 22 sekundėms priartėjo iki 83:85. Visgi Maginatas pataikė abi baudas, o „Nevėžis“ panaikinti 4 taškų deficito nesugebėjo.

„Pieno žvaigždės“: Viačeslavas Bobrovas 17 (6/8 dvit., 5 atk. kam.), Nikita Balašovas 14 (7 atk. kam.), Artūrs Ausėjs 13 (5 rez. perd.), Trevoras Hughesas 12 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Osvaldas Olisevičius 11.

„Nevėžis“: Lesteris Medforas 21, Aleksandras Zacharovas 17 (9 atk. kam.), Tadas Sedekerskis 14, Jamesas Woodardas 10.

duobe
Labai reikalinga pergale PPŽ aišku gala tai susišiko ir bet pergale yra pergale. Gal kas žinot kada Soshi su Stepu griš?