• Jis pelnė 25 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir surinko 42 naudingumo balus

• Nugalėtojų gretose sezono rungtynes sužaidęs Lukas Aukštikalnis įmetė 21 tašką ir rungtynes baigė su 25 naudingumo balais

Mindaugas Kupšas surinko net 42 naudingumo balus ir pagerino Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL) sezono rekordą, priklausiusį Klaipėdos „Neptūno“ lyderiui Renaldui Seibučiui.

Foto galerija

Vis tik tokio aukštaūgio pasirodymo nepakako Utenos „Juventus“ (9-16) pergalei, kuri išvykoje 83:88 (20:24, 22:24, 20:27, 21:13) nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“ (16-9).

Kupšas per 38 minutes pelnė 25 taškus (6/12 dvitaškių, 13/14 baudų metimų), atkovojo 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, kartą suklydo ir išprovokavo 9 pražangas.

„Lietkabelis“ pergalingą pranašumą susikrovė po ilgosios pertraukos. Lorenzo Williamsas smeigė tritaškį, po kurio 5 taškus iš eilės pridėjo Vaidas Čepukaitis, o šeimininkai spurtavo 13:1 ir įgijo 16 taškų persvarą (61:45).

Trečiojo kėlinio pabaigoje tritaškį pataikė ir Kšištofas Lavrinovičius, atstatydamas solidžią „Lietkabelio“ persvarą (75:60).

Vis tik „Juventus“ šeimininkams sugebėjo užkurti tikrą pirtį ketvirtajame kėlinyje. Iki susitikimo pabaigos likus 8 minutėms, „Lietkabelis“ užtikrintai pirmavo (82:67), tačiau Utenos ekipa kilo į lemiamą šturmą.

Anthony Irelandas pelnė 5 taškus, 4 pridėjo Kupšas ir „Juventus“ laimėjo atkarpą 16:4 bei nurėžė panevėžiečių persvarą iki 3 taškų (83:86).

Vis tik iki rungtynių pabaigos buvo likusios 22 sekundės, o Lorenzo Williamsas realizavo baudų metimus ir įtvirtino „Lietkabelio“ pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidė Lukas Aukštikalnis, kuris pelnė 21 tašką (3/3 dvitaškių, 5/7 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Iki karjeros rezultatyvumo rekordo Aukštikalniui trūko 2 taškų.

„Lietkabelis“: Lukas Aukštikalnis 21, Darjušas Lavrinovičius, Donatas Tarolis ir Vaidas Čepukaitis po 11.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 25 (14 atk. kam., 42 naud. bal.), Simas Buterlevičius 17, Dovis Bičkauskis 15, Arvydas Šikšnius 13, Anthony Irelandas 10.

Trenerių komentarai:

2018-03-18 10:48
Per anksti atsipalaidavo Kabelis ir vos neprisižaidė.Bet vėl patirtis ištraukė.Kupšas monstriškai sužaidė,bet gynyboje jėgų pritrūkdavo.Geras ir Aukštikalnio žaidimas.Labai taiklią ranką,tai pagerinus kitus komponentus,geras žaidėjas gali gautis.

2018-03-17 20:45
Lietkabelis parode atkarpom, kaip reikia zaist itraukiant ir veteranus. Tik neramu, kad komanda taip nuo Williamso priklausoma. Jei jis valdo komanda gerai, tada viskas einasi. Na svarbiausia dabar bandyti igyt optimalia forma pries atkrintamasias, dar labai svarbu Lietuvos Rytas iveikt stiliumi kaip sezono pradzioje, sakyciau labai svarbu parodyt ju vieta, o atkrintamosiose bus viskas gerai.
2018-03-17 20:37
kns
Į Žalgirį Kupšą vietoj Kevalo, o Kevalą atgal į Rytą.
2018-03-17 20:05
duobe
Lietkabelis tai silpnai atrodo o lyginant su praeitu sezonu(Maksvyčio komanda ) tai labai nekaip. Vienintelis Aukštikalnis labai užtikrintai atrodo jai bachuras dirbs ir neužries nosies turetu geru žaideju patapt.

--
2018-03-17 19:48
tuoj arturiukas debiliukas paskelbs kaip po sezono Kupsas eis i jo laikrascio skudura:)
2018-03-17 19:47
p
kodel dendy su gaines nezaide
2018-03-17 19:43
Cercas
Lietkabeliui reikia brandžiau zaisti, su tokiu bangavimu sunku bus medalius iškovoti. Reikia ižaidėjams palaikyti kamuoliuką, turėti derinius, sieneles kad marva peineris verstusi, ginybą ziauriai gerinti reikia. Tikėkimės, kad play offuose jau ginsis geriu. Sėkmės tobulinant gynybą ir su pergale PANEVEŽIEČIUS!!!++