Lenkijos krepšinio čempionato aštuntojo turo rungtynėse šeštadienį nugalėtojo titulą ginantis Sopoto „Prokom Trefl“ klubas, kuriame žaidžia du lietuviai, svečiuose 80:75 įveikė Starogardo „Polpharma“ ekipą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Donatas Slanina. Jis per 38 minutes pelnė 31 tašką (dvitaškiai 5/8, tritaškiai 6/8, baudos 3/4), atkovojo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Tomas Masiulis per 8 minutes įmetė 2 taškus (dvitaškiai 1/1), atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Jovas Stanojevičius surinko 14 taškų, Tomas Van Den Spiegelis pridėjo 10 taškų.

„Prokom Trefl“, turinti šešias pergales iš septynių galimų, užima trečiąją vietą.

Atrinkti (0) Visi (6)
Polpharma - tai ne Zalgiris :P
2007-11-26
+2
vadinasi toks ir priesininkas tebuvo :)
2007-11-26
na man regis pagal komandos sudeti rezultatai turetu but geresni :/. manau, kad treneris ilgai neuzsibus :=/
2007-11-25
-3
gaila kad jis neisitaiso rinktinyje...:/
2007-11-25
-2
kai komandos vadovai suprato,kad nebereikia visu deriniu daryti aplink m.guroviciu,jog reikia atleisti dar viena savanaudi izaideja kaip t.besta,tai ir komandinis krepsinis atsirado,ir aisku tuo pasinaudojo donatas,malonu kad lietuviai griezia pirmu smuiku uzsienio klubuose!
2007-11-25
-5
Šaunuolis. Matyt komandos deriniai buvo skirti butent jam bent jau šiose rungtynese.