• Iki šiol tokių susitikimų baigtis buvo 135-0

• Nugalėtojams 28 taškus pelnė Jairusas Lylesas

• 74 praleisti taškai – prasčiausias Virdžinijos universiteto pasirodymas ginantis šiame sezone

• Iki šių rungtynių, „Cavaliers“ vidutiniškai praleisdavo vos po 53,4 taško

Vakarykštė naktis NCAA tapo istorine. Merilando UMBC „Retrievers“ ekipa į „Kovo beprotybę“ pateko turėdama 16-ąjį reitingą ir 74:54 (21:21, 53:33) sutriuškino pirmąjį reitingą turėjusią Virdžinijos „Cavaliers“.

Tai buvo pirmasis kartas, kuomet 16-uoju numeriu reitinguota komanda nugali aukščiausiąjį reitingą turinčią ekipą. Iki šiol tokių dvikovų rezultatas buvo 135-0 favoritų naudai.

„Retrievers“ solidžią persvarą turėjo jau antrojo kėlinio penktąją minutę, kuomet to Jairuso Lyleso tritaškio rezultatas tapo 41:27.

Po tokio šalto dušo „Cavaliers“ atsigauti nebesugebėjo ir savo deficito nebuvo sumažinusi net iki vienženklio.

Minėtasis Lylesas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose bei per 39 minutes pelnė 28 taškus (6/7 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 7/9 baudų metimų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, užsidirbo 2 asmenines pražangas ir suklydo 4 kartus.

Po rungtynių Lylesas sakė: „Tai yra akimirkos, dėl kurių gyveni. Kurti istoriją visada smagu.“

Ši rungtynių baigtis yra dar įspūdingesnė, žinant tai, jog „Cavaliers“ reguliariajame sezone buvo pasiekusi 31 pergalę ir vos 2 pralaimėjimus.

„Mes buvome visiškai apžaisti, – sakė „Cavaliers“ strategas Tony Bennetas. – Turėjome istorinį sezoną, dabar patyrėme istorinį pralaimėjimą. Toks gyvenimas.“

„Retrievers“ antrajame kėlinyje iš žaidimo atakavo 68 proc. taiklumu, o Virdžinijos universitetas – 42 proc.

74 praleisti taškai – prasčiausias universiteto pasirodymas ginantis, o ši ekipa buvo susitikusi ir su tokiais universitetais kaip Duke‘o ir Šiaurės Karolinos, kurie taip pat įvardijami kaip vieni favoritų.

Vidutiniškai „Cavaliers“ šiame sezone į savo krepšį praleisdavo vos po 53,4 taško, o praėjusią naktį „Retrievers“ tiek surinko vien per antrąjį kėlinį.

Kitame etape „Retrievers“ susitiks su 9-ąjį reitingą turinčiu Kansaso valstijos universitetu.

„Cavaliers“: Kyle‘as Guy ir Ty Jerome‘as po 15, Nigelas Johnsonas 9.

„Retrievers“: Jairusas Lylesas 28 (3/4 trit.), Joe Sherburne‘as 14, Arkelis Lamaras 12 (10 atk. kam.), K.J. Maura 10.

Rungtynių epizodai:

2018-03-18 11:42
sitie krenta Arizona ir iskrito kur buvo gerai reitinguojama ir turejo top 5 saukima...

--
2018-03-18 10:56
Čia Kovo beprotybė,tai staigmenų būna.Bet šita tai kažkas nerealaus.Neveltui šimtmečio pralaimėjimu pakrikštijo.Išgirtoji Cavs gynyba nieko nepadėjo.Žiaurus smūgis visam univerui.

--
2018-03-18 10:49
uzhiala
Šarūnas Jasikevičius baigė visai kitą universitetą, jis 2001 m. buvo finale, o 2002 tapo čempionu...

Ablomas
Stebejau rungtynes, kaip netraliam ziurovui tikrai buvo smagu matyti tas visas emocijas. Cia turbut kazkas panasaus kaip kokia RKL komanda iveiktu Zalgiri. Jau USA spauda si pralaimejima pakriktijo simtmecio pralaimejimu, cia iskaitant ir visa nba.

Dar ispudingiau atrodo, kad Cavaliers buvo ne tik pirma reitinguota savo ketvirtyje (kovo beprotybeje yra 4 komandos kurios reitinguotos pirmoje vietoje) , bet jie apskritai visame NCAA buvo reitinguoti pirmi.

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 6