Nuotr. AP – Scanpix
  • „Pacers“ svečiuose 102:109 pralaimėjo „Wizards“

• Domantas Sabonis Indianos ekipai padėti negalėjo antrąsyk paeiliui

• Vašingtono komandoje naudingiausiai žaidė centras Marcinas Gortatas, surinkęs 28 naudingumo balus

Domantas Sabonis dėl čiurnos traumos praleido antrąsias rungtynes iš eilės, o be jo kovojęs Indianos „Pacers“ (40-30) klubas Nacionalinėje krepšinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė antrąją nesėkmę paeiliui.

18
28
8
100%
6/6

Lietuvio ekipa išvykoje 102:109 (20:25, 25:32, 26:29, 31:23) nusileido Vašingtono „Wizards“ (40-30) komandai, kurioje naudingiausiai žaidė centras Marcinas Gorttatas.

Tuo pačiu JAV sostinės klubas išsilygino pergalių skaičiumi su „Pacers“ (po 40) ir, laimėjusi antrąjį iš trijų tarpusavio susitikimų, aplenkė Indianapolio klubą turnyrinėje – „Wizards“ užima ketvirtąją vietą, o Sabonio komanda žengia penkta.

Po pirmojo kėlinio penkių taškų pranašumą turėję šeimininkai antrajame ketvirtyje savo persvarą buvo padidinę iki 12 taškų – 57:45, o po ilgosios petraukos pirmavo ir triuškinamu skirtumu – 73:52.

Tuomet įsišaudę Bojanas Bogdanovičius ir Darrenas Collisonas smeigė po du tritaškius bei padėjo „Pacers“ sugrįžti į rungtynes ketvirtojo kėlinio pradžioje – 77:86, bet tuomet svečiai vėl krito į duobę.

Jie beveik dvi minutes nepelnė taškų, „Wizards“ surinko septynis iš eilės ir išlaikė kontrolę savo rankose – 93:77.

Prasidėjus paskutinei minutei, Lance'as Stephensonas ir Bradley Bealas buvo nubausti techninėmis pražangomis. Paskui keturissyk iš eilės prie baudų metimų linijos stojęs Bealas neklydo ir įtvirtino „Wizards“ pergalę – 107:100.

„Pacers“ padėti negalėjo pagrindinis centras Mylesas Turneris, o „Wizards“ gretose dėl traumos negalėjo rungtyniauti Johnas Wallas.

Gortatas per 25 minutes pelnė 18 taškų (6/8 dvitaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Indianos ekipos starto penkete startavęs centras Alas Jeffersonas per 26 minutes surinko 10 taškų (4/11 dvitaškiai, 2/2 baudos) ir sugriebė 9 kamuolius.

„Wizards“: Bradley Bealas 19, Marcinas Gortatas 18, Kelly Oubre'as 16, Markieffas Morrisas 15, Tomašas Satoransky 12 (8 rez. perd.).

„Pacers“: Lance'as Stephensonas 25, Victoras Oladipo 18, Bojanas Bogdanovičius 11, Alas Jeffersonas 10 (9 atk. kam.).