Nuotr.: Reuters - Scanpix
  • „Raptors“ pralaimėjo pirmą kartą po 11 pergalių serijos

• Taip Kanados klubas nepasinaudojo galimybe pasiekti klubo laimėjimų paeiliui rekordą

• Oklahomos komandai Russellas Westbrookas pelnė 37 taškus, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 13 kamuolių. 17 taškų jis surinko ketvirtajame kėlinyje

• Jonas Valančiūnas per 22 minutes pelnė 10 taškų ir atkovojo 2 kamuolius

• Besibaigiant mačui, iš aikštės buvo išvaryti DeMaras DeRozanas, Serge'as Ibaka ir Dwane'as Casey

Russellas Westbrookas surengė įspūdingą pasirodymą ir jo vedama Oklahomos „Thunder“ (43-29) įsirašė šeštąją pergalę iš eilės. Įžaidėjas surinko trigubą dublį ir ketvirtajame kėlinyje pelnė 17 taškų, o jo ekipa 132:125 (40:34, 26:31, 31:34, 35:27) pranoko Toronto „Raptors“ (52-18), kuriai tai buvo pirma nesėkmė po 11 pergalių iš eilės.

Foto galerija

Taip Kanados klubas nesugebėjo pasiekti klubo pergalių paeiliui rekordo.

Westbrookas per 37 minutes pelnė 37 taškus (14/21 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 6/8 baudos), atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 13 kamuolių.

Rezultatas tapo lygus, kai, prasidėjus paskutinei mačo minutei, Delonas Wrightas pataikė iš po krepšio. Kitoje atakoje Westbrookas ėmėsi iniciatyvos ir, likus žaisti 39 sekundes, pelnė du taškus, persvėrusius rezultatą – 127:125.

Kitoje atakoje DeMaras DeRozanas veržėsi link krepšio ir nepataikė, o pakartojimas rodė, kad prieš jį buvo prasižengta. Teisėjai pražangos nefiksavo ir kitoje atakoje, iki dvikovos pabaigos likus žaisti 11 sekundžių, Westbrookas ramiai smeigė dar vieną dvitaškį.

DeRozanas tada buvo už priekaištus teisėjams buvo nubaustas technine pražanga, o dar kitoje atakoje, kai teisėjai nefiksavo pražangos Carmelo Anthony, kai šis nustūmė Pascalį Siakamą, DeRozanas užsidirbo dar vieną techninę pražangą ir buvo išvytas iš aikštės.

Netrukus iš aikštės buvo išvarytas ir Serge’as Ibaka, o dar po kelių akimirkų – ir treneris Dwane’as Casey. Pastarojo išvarymas buvo bene komiškiausias, kadangi strategas teisėjams net nieko nesakė. Šalia sėdėjęs Kyle'as Lowry prapliupo juokais – jis dėl šešių pražangų nežaidė nuo ketvirtojo kėlinio vidurio.

Mačas baigėsi Toronto klubo fanams skanduojant teisėjus įžeidžiančią frazę.

Tai vainikavo įspūdingas rungtynes, kurių vien ketvirtajame kėlinyje pirmaujanti komanda keitėsi 15 kartų.

37
49
13
14

Toronto klubui Jonas Valančiūnas per 22 minutes pelnė 10 taškų (5/7 dvitaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Raptors“ krepšininkai visą vakarą nesulaikė Westbrooko ir Steveno Adamso dueto. Pastarasis per pirmus du kėlinius surinko 18 taškų ir „Thunder“ įpusėjus mačui pirmavo 66:64.

JV trečiąjį kėlinį pradėjo taškais, tačiau netrukus uždirbo ketvirtąją pražangą, o ketvirtajame kėlinyje gavo penktąją ir lemiamas mačo akimirkas stebėjo nuo suolo.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 24, Kyle’as Lowry 22 (10 rez. perd.), C.J. Milesas ir Delonas Wrightas po 15, Pascalis Siakamas ir Jonas Valančiūnas po 10.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 37 (14 rez. perd., 13 atk. kam.), Stevenas Adamsas 25 (8 atk. kam.), Paulas George’as 22, Carmelo Anthony 15, Corey Breweris 10.

1 2  »
2018-03-19 00:02
>>Asd
Tas tavo westbrookas nuos avo zaideju galvu kamuolius vagia gynyboj, kitaip jis savo trigubu dubliu nesurinktu.
2018-03-18 22:25
Nu bet ir teisėjavimas,tragedija gryna.Vos ne kiekvieną prisilietimą fiksuoja,Lowry net 6 pražangas užsidirbo,kiti taip pat nemažai.Gale tai išvis jau paleido vadžias.Casey išvarė už nieką,žmogus net žodžio nepratarė.Išmušė iš vėžių Raptorius,tai ir teko pralaimėti.Per kažkokius durnus teisėjus pergalių serija nutrūko.Nu teks su tuo susitaikyti,nieko nepadarysi.

--
2018-03-18 21:49
raptors
nieko tokio ir taip ilga serija demonstravo puikia teisejai ira teisejai
Asd
Musu geriausias lt centras 2 reboundai wesbtrookas 12 reboundu :D tragiskai losia raptors rungtyniu pabaigas kaip mazi vaikai begioja juokiasi kaip durneliai

--
2018-03-18 21:39
raptors
teisejai visur klysta europoi lietuvoje
2018-03-18 21:37
Wow25
Seniai stebejau Nba teisejus,nepirmas kartas daro ka nori. Eurolygoi uz tokius bajerius sveiki neiseitu is arenos :D

--
2018-03-18 21:36
Blll...
Teisejus isvede su apsauga....
2018-03-18 21:33
teisėjai ,ant tiek graudus casey su žiūrovu kalbėjos ,pyst techinine davė ,ne nu pizdec ,kas čia per teisijavimas ,ir dar tie teisėjai laiko save geriausiais.
2018-03-18 21:30