Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Stambulo „Fenerbahče“ (19-8) nepaliko jokių vilčių Tel Avivo „Maccabi“ (13-14) krepšininkams. Turkai namuose iškovojo įtikinamą pergalę 87:73 (16:21, 29:15, 29:20, 13:17).

23
29
83%
5/6
100%
4/4

Ši „Fenerbahče“ pergale palanki Kauno „Žalgiriui“ – šiandien 16 pergalę iškovoję kauniečiai jau trimis lenkia Izraelio klubą.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie įpusėjus antram kėliniui buvo įgiję 8 taškų pranašumą (26:18). Juo „Maccabi“ džiaugėsi neilgai – netrukus po tritaškį pataikė Kostas Sloukas ir Luigi D’Atome, du taškus pridėjo Bradas Wannamakeris ir vos po minutės rezultatas jau buvo lygus.

Likusią rungtynių dalį kontroliavo turkai, kurie po Marko Guduričiaus dvitaškio trečio kėlinio pabaigoje nutolo 19 taškų skirtumu (70:51) ir svečių pernelyg arti nebeprisileido.

Guduričiui tai buvo rezultatyviausios karjeros rungtynės. Serbas pelnė 23 taškus (2/3 dvitaškai, 5/6 tritaškai, ir 4/4 baudos metimų). Žaidėjas taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

„Fenerbahče“: Marko Guduričius 23, Kostas Sloukas 12, Janas Vesely 11.

„Maccabi“: Pierre’as Jacksonas 13, Jonahas Boldenas ir Deshaunas Thomasas po 12.